fbpx

Aequo знову увійшла в Золоту лігу провідних юридичних фірм в сфері інтелектуальної власності в Україні за версією WTR 1000 2020

25/ 02/ 2020
  Олександр Мамуня. Керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів Aequo Третій рік поспіль Aequo входить у Золоту лігу провідних юридичних фірм України в сфері інтелектуальної власності згідно з авторитетним міжнародним рейтингом WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2020. Олександр Мамуня, керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів Aequo, в черговий раз здобув «золото» в індивідуальному рейтингу дослідження. «Aequo має унікальний досвід. Команда показує високу майстерність у судовому захисті прав на торгові марки, а також глибоке розуміння тенденцій ринку», – відзначають дослідники. Видавництво рекомендує Олександра Мамуню як «висококваліфікованого адвоката, одного з найкращих експертів країни, який пропонує інноваційні стратегії для вирішення складних спорів». The World’s Leading Trademark Professionals – єдиний в світі довідник, що спеціалізується виключно на питаннях захисту інтелектуальної власності і торгових марок. WTR 1000 зарекомендував себе як вичерпний ресурс для пошуку найкращих юридичних фірм у сфері захисту прав на торгові марки в світі. WTR 1000 досліджує ринок юридичних послуг у 80-ти юрисдикціях, визначаючи провідні фірми та професіоналів, які практикують у своїх ключових сферах. Детальна інформація про WTR 1000 доступна за посиланням. Про фірму Aequo – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. Aequo надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. Aequo названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Олександр Мамуня

Керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів Aequo

Третій рік поспіль Aequo входить у Золоту лігу провідних юридичних фірм України в сфері інтелектуальної власності згідно з авторитетним міжнародним рейтингом WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2020. Олександр Мамуня, керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів Aequo, в черговий раз здобув «золото» в індивідуальному рейтингу дослідження.

«Aequo має унікальний досвід. Команда показує високу майстерність у судовому захисті прав на торгові марки, а також глибоке розуміння тенденцій ринку», – відзначають дослідники.

Видавництво рекомендує Олександра Мамуню як «висококваліфікованого адвоката, одного з найкращих експертів країни, який пропонує інноваційні стратегії для вирішення складних спорів».

The World’s Leading Trademark Professionals – єдиний в світі довідник, що спеціалізується виключно на питаннях захисту інтелектуальної власності і торгових марок. WTR 1000 зарекомендував себе як вичерпний ресурс для пошуку найкращих юридичних фірм у сфері захисту прав на торгові марки в світі. WTR 1000 досліджує ринок юридичних послуг у 80-ти юрисдикціях, визначаючи провідні фірми та професіоналів, які практикують у своїх ключових сферах.

Детальна інформація про WTR 1000 доступна за посиланням.

Про фірму

Aequo – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

Aequo надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

Aequo названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли

Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: