fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo визнано серед найкращих юридичних фірм у патентному праві в IAM Patent 1000 2024

17/ 06/ 2024
  Міжнародний довідник IAM Patent 1000 високо рекомендує Aequo у своєму виданні 2024 року, відзначаючи значний досвід у веденні складних справ, великий послужний список і широке портфоліо проєктів із різних галузей промисловості. Дослідники відзначають «винятковий професіоналізм і досвідченість» керівниць практики – партнерок Тетяни Кудрицької та Наталії Дрюк. Особливо підкреслюється їхня робота у сфері судових спорів. У дослідженні підкреслюється «практичний підхід і тісна співпраця» Тетяни з клієнтами, завдяки якому вона «краще розуміє їхні потреби та послідовно відстоює їхні патентні права та захищає їх». Наталія здобула чимало перемог у складних і прецедентних патентних справах, тому «є популярним вибором для тих, хто бере участь в особливо складних та перших у своєму роді спорах». Цього року у лістингу дебютувала Ірина Сердюк, патентна повірена. Лістинг відзначив її роботу над складними проєктами із реєстрації та управління правами інтелектуальної власності для українських і міжнародних клієнтів. Рейтинговий міжнародний довідник IAM Patent 1000 відзначає тільки ті фірми та юристів, які досягли значних успіхів у патентному праві. Про фірму Aequo — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Aequo відзначено як юридичну фірму року в Україні премією Chambers Europe Awards 2022, найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні – премією IFLR Europe Awards 2018, найкращою фінансовою командою року в Європі, за версією The Lawyer European Awards 2022, а також – однією із найінноваційніших юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2023. Фірма незмінно демонструє здатність бути рушійною силою позитивних перетворень, дотримуючись цілей сталого розвитку. У 2023 році Aequo здобула перемогу в номінації «Найкраща ESG ініціативу» міжнародної премії The Lawyer European Awards, а також здобула визнання за видатну роботу команди вирішення спорів. Упродовж кількох років поспіль фірма обіймає найвищі позиції у довідниках The Legal 500 та IFLR 1000, а її експертизу визнають такі профільні дослідження, як GAR 100, GCR 100, WTR 1000, IAM Patent 1000, World Tax та інші. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся на е-mail [email protected]

Міжнародний довідник IAM Patent 1000 високо рекомендує Aequo у своєму виданні 2024 року, відзначаючи значний досвід у веденні складних справ, великий послужний список і широке портфоліо проєктів із різних галузей промисловості.

Дослідники відзначають «винятковий професіоналізм і досвідченість» керівниць практики – партнерок Тетяни Кудрицької та Наталії Дрюк. Особливо підкреслюється їхня робота у сфері судових спорів. У дослідженні підкреслюється «практичний підхід і тісна співпраця» Тетяни з клієнтами, завдяки якому вона «краще розуміє їхні потреби та послідовно відстоює їхні патентні права та захищає їх». Наталія здобула чимало перемог у складних і прецедентних патентних справах, тому «є популярним вибором для тих, хто бере участь в особливо складних та перших у своєму роді спорах».

Цього року у лістингу дебютувала Ірина Сердюк, патентна повірена. Лістинг відзначив її роботу над складними проєктами із реєстрації та управління правами інтелектуальної власності для українських і міжнародних клієнтів.

Рейтинговий міжнародний довідник IAM Patent 1000 відзначає тільки ті фірми та юристів, які досягли значних успіхів у патентному праві.

Про фірму

Aequo — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Aequo відзначено як юридичну фірму року в Україні премією Chambers Europe Awards 2022, найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні – премією IFLR Europe Awards 2018, найкращою фінансовою командою року в Європі, за версією The Lawyer European Awards 2022, а також – однією із найінноваційніших юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2023. Фірма незмінно демонструє здатність бути рушійною силою позитивних перетворень, дотримуючись цілей сталого розвитку. У 2023 році Aequo здобула перемогу в номінації «Найкраща ESG ініціативу» міжнародної премії The Lawyer European Awards, а також здобула визнання за видатну роботу команди вирішення спорів. Упродовж кількох років поспіль фірма обіймає найвищі позиції у довідниках The Legal 500 та IFLR 1000, а її експертизу визнають такі профільні дослідження, як GAR 100, GCR 100, WTR 1000, IAM Patent 1000, World Tax та інші.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся на е-mail [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: