fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo визнана найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018

08/ 05/ 2018
  Aequo визнана найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні на 19-ій щорічній церемонії нагородження переможців премії IFLR Europe Awards, яка відбулася у Лондоні 19 квітня 2018 року. У церемонії взяли участь провідні фахівці в юридичній сфері з усієї Європи, відзначаючи найбільш інноваційні транскордонні угоди в Європі в 2017 році, а також команди та фірми, які працювали над ними. «Для нас велика честь, що старанна робота команди, високий рівень турботи про клієнтів та інноваційні рішення були високо оцінені цією престижною премією», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. IFLR Europe Awards визначає найінноваційніші юридичні фірми та угоди на основі інформації, наданої фірмами, а також власних досліджень довідника IFLR, що є частиною видавничої групи Euromoney. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo визнана найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні на 19-ій щорічній церемонії нагородження переможців премії IFLR Europe Awards, яка відбулася у Лондоні 19 квітня 2018 року. У церемонії взяли участь провідні фахівці в юридичній сфері з усієї Європи, відзначаючи найбільш інноваційні транскордонні угоди в Європі в 2017 році, а також команди та фірми, які працювали над ними.

«Для нас велика честь, що старанна робота команди, високий рівень турботи про клієнтів та інноваційні рішення були високо оцінені цією престижною премією», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

IFLR Europe Awards визначає найінноваційніші юридичні фірми та угоди на основі інформації, наданої фірмами, а також власних досліджень довідника IFLR, що є частиною видавничої групи Euromoney.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: