fbpx

AEQUO виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку наданням кредиту в розмірі 25 млн доларів агропромхолдингу «Астарта»

22/ 01/ 2018

AEQUO виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань українського законодавства у зв’язку з наданням кредиту в розмірі 25 млн доларів агропромхолдингу «Астарта», провідному аграрному оператору та виробнику цукру.

Отримані кошти будуть спрямовані на розвиток і модернізацію існуючої інфраструктури виробництва зерна та цукру. Зокрема, проект передбачає будівництво та придбання шести зерносховищ загальною потужністю 480 тис. тонн, а також будівництво одного сховища цукру загальною ємністю 50 тис. тонн у Полтавській та Хмельницькій областях. Фінансування надається в рамках багаторічного співробітництва між ЄБРР та агропромхолдингом «Астарта».

Юристи AEQUO взяли участь у підготовці та підписанні фінансової документації, а також надали ЄБРР юридичний висновок.

Проектна команда Aequo працювала у складі старшого юриста Євгена Блока під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: