fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo виступила юридичним радником ЄБРР щодо транзакції компанії «Ергопак»

11/ 06/ 2018
  AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань українського законодавства у звязку з придбанням його боржника компанії «Ергопак», одного з лідуючих в Україні виробників засобів для прибирання та підтримання чистоти, компанією Sarantis Group. Sarantis Group є провідним виробником брендової косметики та засобів особистої гігієни, товарів для дому та парфумерії, яка предтавлена на 10 регіональних ринках, таких як: Греція, Польща, Чехія, Угорщина, Болгарія, Португалія, Румунія і т.д. Надані ЄБРР юридичні послуги включали в себе підготовку та погодження транзакційних документів щодо питань українського законодавства, серед яких договір купівлі-продажу корпоративних прав копанії «Ергопак» та угода про відступлення права вимоги за кредитом ЄБРР. Також юристи AEQUO контролювали виконання попередніх умов здійснення транзакції, зняли відповідне обтяження та здійснили інші завершальні процедури. «Для нас велика честь консультувати ЄБРР у цій комплексній угоді, яка охоплює кілька юрисдикцій і значну кількість сторін. Ми також вдячні ЄБРР, нашому постійному клієнту, за можливість прийняти участь у цій знаковій транзакції , яка відкриває український ринок споживчих товарів для компанії Sarantis Group», – коментує Юлія Кирпа. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань українського законодавства у зв’язку з придбанням його боржника компанії «Ергопак», одного з лідуючих в Україні виробників засобів для прибирання та підтримання чистоти, компанією Sarantis Group. Sarantis Group є провідним виробником брендової косметики та засобів особистої гігієни, товарів для дому та парфумерії, яка предтавлена на 10 регіональних ринках, таких як: Греція, Польща, Чехія, Угорщина, Болгарія, Португалія, Румунія і т.д.

Надані ЄБРР юридичні послуги включали в себе підготовку та погодження транзакційних документів щодо питань українського законодавства, серед яких договір купівлі-продажу корпоративних прав копанії «Ергопак» та угода про відступлення права вимоги за кредитом ЄБРР. Також юристи AEQUO контролювали виконання попередніх умов здійснення транзакції, зняли відповідне обтяження та здійснили інші завершальні процедури.

«Для нас велика честь консультувати ЄБРР у цій комплексній угоді, яка охоплює кілька юрисдикцій і значну кількість сторін. Ми також вдячні ЄБРР, нашому постійному клієнту, за можливість прийняти участь у цій знаковій транзакції , яка відкриває український ринок споживчих товарів для компанії Sarantis Group», – коментує Юлія Кирпа.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: