fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO виступила юридичним радником компанії Mogo Finance у зв’язку з її виходом на український ринок

30/ 03/ 2018
  AEQUO консультувала Mogo Finance, одну з провідних лізингових груп у Центральній та Східній Європі, у звязку з початком ведення бізнесу в Україні. Зокрема, AEQUO надала консультації з питань реєстрації дочірньої компанії Mogo в Україні, корпоративного управління і правового регулювання лізингу. Також AEQUO прийняла участь у розробці продуктів Mogo Finance для українського ринку, включаючи підготовку примірників договору лізингу і договору зворотного лізингу. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського, юристів Валерія Савви і Гліба Бухаріна під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права. «Ми раді співпрацювати з компанією Mogo Finance в процесі розширення її присутності в Центральній і Східній Європі. Вихід на український ринок однієї з провідних європейських компаній, що надають фінансові послуги, стане хорошим прикладом для інших потенційних інвесторів, а також свідчить про поступове відродження української економіки», – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала Mogo Finance, одну з провідних лізингових груп у Центральній та Східній Європі, у зв’язку з початком ведення бізнесу в Україні. Зокрема, AEQUO надала консультації з питань реєстрації дочірньої компанії Mogo в Україні, корпоративного управління і правового регулювання лізингу. Також AEQUO прийняла участь у розробці продуктів Mogo Finance для українського ринку, включаючи підготовку примірників договору лізингу і договору зворотного лізингу.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського, юристів Валерія Савви і Гліба Бухаріна під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

«Ми раді співпрацювати з компанією Mogo Finance в процесі розширення її присутності в Центральній і Східній Європі. Вихід на український ринок однієї з провідних європейських компаній, що надають фінансові послуги, стане хорошим прикладом для інших потенційних інвесторів, а також свідчить про поступове відродження української економіки», – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: