fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO виступила юридичним радником американської компанії Onit Inc. щодо придбання AXDRAFT, найуспішнішого українського legaltech стартапу

22/ 12/ 2020
  AEQUO виступила юридичним радником американської компанії Onit Inc., провідного постачальника систем автоматизації робочих процесів як для юридичних, так і бізнес-команд, а також рішень АІ, з питань придбання AXDRAFT, компанії з автоматизації документів, учасника стартап-акселератора Y-Combinator. Компанія допомагає корпоративним юридичним департаментам складати юридичні документи в 10 разів швидше та укладати такі договори, як угода про нерозголошення та про надання послуг менше ніж за п’ять хвилин. Заснована в Києві в 2017 році, компанія AXDRAFT працює із такими замовниками, як Sandoz та Louis Dreyfus. Зараз AXDRAFT стає AXDRAFT, Onit Inc., і буде працювати як незалежна філія. Це придбання компанії Onit Inc. є третім за останні 19 місяців, і другою угодою, оголошеною за 30 днів. Команда AEQUO надала комплексну юридичну підтримку з усіх питань українського законодавства, що включає проведення юридичного аудиту цільової компанії в Україні, підготовку транзакційної документації та супровід у завершенні угоди. Над проєктом працювали партнерка практики M&A Анна Бабич, керівник ІТ-практики Микита Полатайко, радник Михайло Лукашенко та юристки Марія Деречіна, Єлизавета Шрам та Анна Ярега. Ми ради можливості виступити юридичним радником клієнта в такій знаковій угоді в цей непростий час. Для нас велика честь брати участь у безпрецедентному проєкті, який демонструє успіх українського legal-tech стартапу, – коментує Анна Бабич.  Про фірму AEQUO – передова українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, що об’єднує висококваліфікованих юристів, яких рекомендують на міжнародному рівні та які проактивно працюють, допомагаючи своїм клієнтам в досягненні бізнес-цілей. Маючи величезний досвід в сфері галузевої експертизи та глибоке розуміння бізнесу, ми розробляємо інноваційні стратегії та надаємо ефективні рішення найскладніших питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми в банківській та фінансовій галузі – провідні міжнародні та українські банки, фонди прямих приватних інвестицій та фінтех компанії, зокрема Європейська Комісія, ЄБРР, МФК (IFC), KfW, Credit Agricole Group, ING Group, Porsche Finance Group, Reiffeisen Bank International, NCH Capital, Dragon Capital, Soros Fund Management, EMSO Asset Management, Allrise Capital Inc., Alma Stone, ТОВ Фаіро, Supplier Plus тощо. AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers (Europe) 2015-2020.

AEQUO виступила юридичним радником американської компанії Onit Inc., провідного постачальника систем автоматизації робочих процесів як для юридичних, так і бізнес-команд, а також рішень АІ, з питань придбання AXDRAFT, компанії з автоматизації документів, учасника стартап-акселератора Y-Combinator. Компанія допомагає корпоративним юридичним департаментам складати юридичні документи в 10 разів швидше та укладати такі договори, як угода про нерозголошення та про надання послуг менше ніж за п’ять хвилин. Заснована в Києві в 2017 році, компанія AXDRAFT працює із такими замовниками, як Sandoz та Louis Dreyfus.

Зараз AXDRAFT стає AXDRAFT, Onit Inc., і буде працювати як незалежна філія. Це придбання компанії Onit Inc. є третім за останні 19 місяців, і другою угодою, оголошеною за 30 днів.

Команда AEQUO надала комплексну юридичну підтримку з усіх питань українського законодавства, що включає проведення юридичного аудиту цільової компанії в Україні, підготовку транзакційної документації та супровід у завершенні угоди. Над проєктом працювали партнерка практики M&A Анна Бабич, керівник ІТ-практики Микита Полатайко, радник Михайло Лукашенко та юристки Марія Деречіна, Єлизавета Шрам та Анна Ярега.

“Ми ради можливості виступити юридичним радником клієнта в такій знаковій угоді в цей непростий час. Для нас велика честь брати участь у безпрецедентному проєкті, який демонструє успіх українського legaltech стартапу”, – коментує Анна Бабич. 

Про фірму

AEQUO – передова українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, що об’єднує висококваліфікованих юристів, яких рекомендують на міжнародному рівні та які проактивно працюють, допомагаючи своїм клієнтам в досягненні бізнес-цілей. Маючи величезний досвід в сфері галузевої експертизи та глибоке розуміння бізнесу, ми розробляємо інноваційні стратегії та надаємо ефективні рішення найскладніших питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми в банківській та фінансовій галузі – провідні міжнародні та українські банки, фонди прямих приватних інвестицій та фінтех компанії, зокрема Європейська Комісія, ЄБРР, МФК (IFC), KfW, Credit Agricole Group, ING Group, Porsche Finance Group, Reiffeisen Bank International, NCH Capital, Dragon Capital, Soros Fund Management, EMSO Asset Management, Allrise Capital Inc., Alma Stone, ТОВ “Фаіро”, Supplier Plus тощо.

AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers (Europe) 2015-2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: