fbpx

AEQUO виступила радником ЄБРР щодо надання забезпеченого кредиту групі компаній Астарта в розмірі 20 000 000 доларів сша

10/ 10/ 2018
  AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання забезпеченого кредиту у розмірі 20 000 000 доларів США українським дочірнім компаніям групи «Астарта», лідеру в сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва в Україні («Астарта»). Надходження від позики будуть використані Астартою для поповнення оборотного капіталу. Астарта планує використовувати сучасні IT рішення, необхідні для точного землеробства, яке компанія розвиває в Україні. В рамках цього проекту Астарта також пропонує високоякісну та комплексну навчальну програму для випускників середніх шкіл та студентів, які бажають працювати в секторі агробізнесу в Україні. Юристи AEQUO взяли участь у розробці та оформленні фінансових документів, численних договорів забезпечення та підготували юридичний висновок для ЄБРР. Окрім українського права, проект включав питання, що регулюються правом Англії, Нідерландів та Республіки Кіпр. Фінансування здійснюється в рамках тривалого співробітництва ЄБРР та Астарта. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Гліба Бухаріна під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права. Ми дуже раді сприяти ЄБРР в укладенні цієї цікавої та важливої угоди. Ми впевнені, що кредит, наданий ЄБРР, допоможе компанії Астарта втілити в життя багато позитивних змін, спрямованих на підвищення родючості землі без шкоди для навколишнього середовища. Даний проект є визначним для агробізнесу України і бути його частиною – велика честь для нас, – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання забезпеченого кредиту у розмірі 20 000 000 доларів США українським дочірнім компаніям групи «Астарта», лідеру в сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва в Україні («Астарта»).

Надходження від позики будуть використані Астартою для поповнення оборотного капіталу. Астарта планує використовувати сучасні IT рішення, необхідні для точного землеробства, яке компанія розвиває в Україні. В рамках цього проекту Астарта також пропонує високоякісну та комплексну навчальну програму для випускників середніх шкіл та студентів, які бажають працювати в секторі агробізнесу в Україні.

Юристи AEQUO взяли участь у розробці та оформленні фінансових документів, численних договорів забезпечення та підготували юридичний висновок для ЄБРР. Окрім українського права, проект включав питання, що регулюються правом Англії, Нідерландів та Республіки Кіпр.

Фінансування здійснюється в рамках тривалого співробітництва ЄБРР та Астарта.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Гліба Бухаріна під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

“Ми дуже раді сприяти ЄБРР в укладенні цієї цікавої та важливої угоди. Ми впевнені, що кредит, наданий ЄБРР, допоможе компанії Астарта втілити в життя багато позитивних змін, спрямованих на підвищення родючості землі без шкоди для навколишнього середовища. Даний проект є визначним для агробізнесу України і бути його частиною – велика честь для нас”, – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: