fbpx

Aequo виступає радником американської інвестиційної компанії Allrise Capital Inc. з питань придбання стадіону «Чорноморець»

20/ 07/ 2020
  Aequo виступила радником американської інвестиційної компанії Allrise Capital Inc. з питань придбання на організованих Фондом гарантування вкладів торгах стадіону «Чорноморець», місто Одеса, який належав Імексбанку. Наша команда надала клієнту комплекс юридичних послуг, який складався з юридичного аудиту обєктів нерухомості, підготовки транзакційних документів, представництва в переговорах з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та з Імексбанком  щодо умов договору купівлі-продажу та консультування з питань судових спорів щодо об’єкту придбання. Юлія Кирпа, партнер Aequo: «Ми щиро радіємо успішному завершенню угоди з придбання Allrise Capital Inc. такого унікального активу. Приємно, що після чисельних спроб стадіон «Чорноморець» таки знайшов власника, який розуміє соціальну важливість об’єкту і планує розвивати його згідно з призначенням». Проєкт супроводжували радник Богдан Дмуховський, старший юрист Михайло Сорока, юрист Євгенія Чернецова, під керівництвом партнера Юлії Кирпи. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo виступила радником американської інвестиційної компанії Allrise Capital Inc. з питань придбання на організованих Фондом гарантування вкладів торгах стадіону «Чорноморець», місто Одеса, який належав Імексбанку.

Наша команда надала клієнту комплекс юридичних послуг, який складався з юридичного аудиту об’єктів нерухомості, підготовки транзакційних документів, представництва в переговорах з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та з Імексбанком  щодо умов договору купівлі-продажу та консультування з питань судових спорів щодо об’єкту придбання.

Юлія Кирпа, партнер Aequo: «Ми щиро радіємо успішному завершенню угоди з придбання Allrise Capital Inc. такого унікального активу. Приємно, що після чисельних спроб стадіон «Чорноморець» таки знайшов власника, який розуміє соціальну важливість об’єкту і планує розвивати його згідно з призначенням».

Проєкт супроводжували радник Богдан Дмуховський, старший юрист Михайло Сорока, юрист Євгенія Чернецова, під керівництвом партнера Юлії Кирпи.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer HiBred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли

Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: