fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo високо рекомендовано у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі за версією The Lawyer European Awards 2021

06/ 12/ 2021
  Aequo високо рекомендовано (highly commended) у категорії «Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі», відповідно до результатів дослідження The Lawyer European Awards 2021. Команда нашої практики антимонопольного, конкурентного права та торгівлі здобула це визнання за юридичну підтримку Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) у створенні першої в Україні добровільної системи для збору й утилізації контейнерів з-під пестицидів. Цей проєкт став спільною ініціативою провідних світових виробників пестицидів, зокрема, BASF, Adama, Bayer, Syngenta, Arysta, FMC, Nufarm, Summit Agro Ukraine та інших. «Для нас честь підтримати проєкт, спрямований на зменшення антропогенного впливу на екологію у контексті реалізації принципів ESG», – зазначає Марія Ніжнік, партнерка Aequo, керівниця практик антимонопольного та конкурентного права, міжнародної торгівлі та охорони довкілля. Нагадаємо, цього року Aequo увійшла до списку фіналістів премії The Lawyer European Awards 2021 у трьох категоріях: Юридична фірма року в Україні Команда року у сфері корпоративного права в Європі Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі Переможців було оголошено під час онлайн-церемонії 1 грудня 2021 р. Премія The Lawyer European Awards, започаткована у 2009 році, стала першою у своєму роді щорічною премією, що покликана підкреслити видатні досягнення на європейському юридичному ринку. У відборі беруть участь більше 120 незалежних юридичних фірм зі штаб-квартирами у Європі, а також європейські офіси міжнародних фірм. Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Aequo високо рекомендовано (highly commended) у категорії «Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі», відповідно до результатів дослідження The Lawyer European Awards 2021.

Команда нашої практики антимонопольного, конкурентного права та торгівлі здобула це визнання за юридичну підтримку Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) у створенні першої в Україні добровільної системи для збору й утилізації контейнерів з-під пестицидів. Цей проєкт став спільною ініціативою провідних світових виробників пестицидів, зокрема, BASF, Adama, Bayer, Syngenta, Arysta, FMC, Nufarm, Summit Agro Ukraine та інших.

«Для нас честь підтримати проєкт, спрямований на зменшення антропогенного впливу на екологію у контексті реалізації принципів ESG», – зазначає Марія Ніжнік, партнерка Aequo, керівниця практик антимонопольного та конкурентного права, міжнародної торгівлі та охорони довкілля.

Нагадаємо, цього року Aequo увійшла до списку фіналістів премії The Lawyer European Awards 2021 у трьох категоріях:

  • Юридична фірма року в Україні
  • Команда року у сфері корпоративного права в Європі
  • Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі

Переможців було оголошено під час онлайн-церемонії 1 грудня 2021 р.

Премія The Lawyer European Awards, започаткована у 2009 році, стала першою у своєму роді щорічною премією, що покликана підкреслити видатні досягнення на європейському юридичному ринку. У відборі беруть участь більше 120 незалежних юридичних фірм зі штаб-квартирами у Європі, а також європейські офіси міжнародних фірм.

Про фірму

AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: