fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo успішно захистила інтереси телевізійних виробничих компаній групи Пілот у багатомільйонному спорі

03/ 08/ 2018
  Команда практики вирішення спорів Aequo успішно захистила інтереси телевізійних виробничих компаній групи Пілот у спорі щодо визнання недійсними угод та стягнення безпідставно отриманих грошових коштів. Справа стосувалася безпідставного перерахування грошових коштів з рахунків Компаній без відома і згоди керівництва на рахунки фізичних осіб-підприємців за начебто надані консультаційні послуги. Обставини справи ускладнювалися великою кількістю договорів, які були начебто укладені між Компаніями та ФОПами. Розглянувши позовну заяву, суд ухвалив рішення на користь Компаній та визнав недійсними договори, начебто укладені між Компаніями та ФОПами, а також стягнув з відповідачів багатомільйонний борг. Команда Aequo супроводжувала судовий процес у складі радника Євгена Левіцького та юриста Євгена Гончаренка. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Команда практики вирішення спорів Aequo успішно захистила інтереси телевізійних виробничих компаній групи Пілот у спорі щодо визнання недійсними угод та стягнення безпідставно отриманих грошових коштів. Справа стосувалася безпідставного перерахування грошових коштів з рахунків Компаній без відома і згоди керівництва на рахунки фізичних осіб-підприємців за начебто надані консультаційні послуги. Обставини справи ускладнювалися великою кількістю договорів, які були начебто укладені між Компаніями та ФОПами.

Розглянувши позовну заяву, суд ухвалив рішення на користь Компаній та визнав недійсними договори, начебто укладені між Компаніями та ФОПами, а також стягнув з відповідачів багатомільйонний борг.

Команда Aequo супроводжувала судовий процес у складі радника Євгена Левіцького та юриста Євгена Гончаренка.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: