fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – у Золотій лізі провідних юридичних фірм у сфері інтелектуальної власності в Україні за версією WTR 1000 2021

19/ 02/ 2021
  Четвертий рік поспіль Aequo входить до Золотої ліги провідних юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності (ІВ) за версією авторитетного міжнародного рейтингу WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2021. «Практика інтелектуальної власності Aequo вражає своєю різнобічністю. Поєднуючи в собі активно зростаючий напрям з реєстрації об’єктів ІВ та потужну практику з їхнього захисту, вона створює прецеденти в ІВ спорах і справах про недобросовісну конкуренцію», – зазначають дослідники.   Крім того, рейтинг високо рекомендує Наталію Дрюк, радницю Aequo. «Відомі компанії із фармацевтичної та медійної галузей відзначають її компетентність у сфері торгових марок і патентного права», – сказано в дослідженні. Клієнти цінують Наталію за те, що «вона глибоко знається як на юридичних аспектах, так і на аспектах їхнього бізнесу». The World’s Leading Trademark Professionals – єдиний у світі довідник, що спеціалізується виключно на питаннях захисту інтелектуальної власності та торгових марок. WTR 1000 зарекомендував себе як вичерпний ресурс для пошуку найкращих юридичних фірм у сфері захисту прав на торгові марки у світі. WTR 1000 досліджує ринок юридичних послуг у понад 80-ти юрисдикціях, визначаючи провідні фірми та професіоналів, які практикують у своїх ключових сферах. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, TetraLaval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Четвертий рік поспіль Aequo входить до Золотої ліги провідних юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності (ІВ) за версією авторитетного міжнародного рейтингу WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2021.

«Практика інтелектуальної власності Aequo вражає своєю різнобічністю. Поєднуючи в собі активно зростаючий напрям з реєстрації об’єктів ІВ та потужну практику з їхнього захисту, вона створює прецеденти в ІВ спорах і справах про недобросовісну конкуренцію», – зазначають дослідники.  

Крім того, рейтинг високо рекомендує Наталію Дрюк, радницю Aequo. «Відомі компанії із фармацевтичної та медійної галузей відзначають її компетентність у сфері торгових марок і патентного права», – сказано в дослідженні. Клієнти цінують Наталію за те, що «вона глибоко знається як на юридичних аспектах, так і на аспектах їхнього бізнесу».

The World’s Leading Trademark Professionals – єдиний у світі довідник, що спеціалізується виключно на питаннях захисту інтелектуальної власності та торгових марок. WTR 1000 зарекомендував себе як вичерпний ресурс для пошуку найкращих юридичних фірм у сфері захисту прав на торгові марки у світі. WTR 1000 досліджує ринок юридичних послуг у понад 80-ти юрисдикціях, визначаючи провідні фірми та професіоналів, які практикують у своїх ключових сферах.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, TetraLaval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: