fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO представляє інтереси Dragon Capital перед Національною радою з питань телебачення і радіомовлення у зв’язку з придбанням ТРК Радіо-Ера

15/ 03/ 2018
  AEQUO представляє інтереси Dragon Capital перед Національною радою з питань телебачення і радіомовлення у звязку з придбанням Телерадіокомпанії Радіо-Ера, першої української загальнонаціональної радіостанції, яка діяла з 2002 р. до 12 березня 2018 р. З 12 березня 2018 р. ТРК Радіо-Ера розпочала мовлення у 40 містах України під новою назвою – Радіо НВ, і стала органічним доповненням до вже існуючих напрямків видавничого дому Медіа-ДК, який видає щотижневий суспільно-політичний журнал Новое Время  і новинний сайт NV.ua. Команда AEQUO працювала під керівництвом Анни Бабич, партнера, керівника практики ТМТ, у складі юристів Ярослава Лепко та Євгена Германа. AEQUO входить у ТОП-3 провідних юридичних фірм в Україні у сфері технологій, медіа та телекомунікацій згідно з національним рейтингом Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2017. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO представляє інтереси Dragon Capital перед Національною радою з питань телебачення і радіомовлення у зв’язку з придбанням Телерадіокомпанії Радіо-Ера, першої української загальнонаціональної радіостанції, яка діяла з 2002 р. до 12 березня 2018 р.

З 12 березня 2018 р. ТРК Радіо-Ера розпочала мовлення у 40 містах України під новою назвою – Радіо НВ, і стала органічним доповненням до вже існуючих напрямків видавничого дому Медіа-ДК, який видає щотижневий суспільно-політичний журнал Новое Время  і новинний сайт NV.ua.

Команда AEQUO працювала під керівництвом Анни Бабич, партнера, керівника практики ТМТ, у складі юристів Ярослава Лепко та Євгена Германа.

AEQUO входить у ТОП-3 провідних юридичних фірм в Україні у сфері технологій, медіа та телекомунікацій згідно з національним рейтингом Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2017.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: