fbpx

Aequo підсилює команду практики IT: Микита Полатайко призначений на посаду керівника практики

11/ 04/ 2018

Aequo рада повідомити про зміцнення практики інформаційних технологій (IT). Микита Полатайко, який приєднався до команди, призначений керівником практики IT. Підсилення практики є відповіддю на постійно зростаючий попит на наші послуги в сфері IT-права.

«Ми раді вітати Микиту Полатайко в Aequo. Дане призначення відповідає нашим стратегічним пріоритетам – турбота про клієнтів, індустріальний фокус та інновації – і розширює наші можливості з надання комплексних юридичних послуг у сфері IT-права українським та зарубіжним клієнтам. Це демонструє наше прагнення до ще більшого посилення позицій практики TMT і впевненість у тому, що IT є ключовим драйвером економіки України. Микита – висококваліфікований юрист з відмінною репутацією в сфері IT-права, і його робота в якості керівника практики IT сприятиме плідній співпраці з клієнтами. Ми впевнені, що зміцнення спеціалізованої практики забезпечить високий рівень турботи про клієнтів та інноваційних послуг для представників цієї індустрії, що динамічно розвивається», – коментує Анна Бабич, партнер, керівник практики ТМТ.

«Для мене велика честь приєднатися до юридичної фірми Aequo з репутацією інноватора, що задає нові правила гри на ринку юридичних послуг. Даний напрямок є дуже перспективним, і я радий можливості зробити свій внесок у подальший успіх фірми у сфері IT-права та інновацій», – коментує Микита Полатайко.

Микита Полатайко – провідний юрист у сфері інформаційних технологій в Україні, який надає консультації великим транснаціональним і новоствореним технологічним компаніям з широкого кола питань від придбання місцевого IT-бізнесу і заснування офісів розробки в Україні до передачі авторських прав і ефективного податкового структурування. Протягом своєї професійної діяльності Микита спеціалізується на проектах на базі блокчейн і криптовалют, інформаційної безпеки та захисту даних, регулюванні електронної комерції та використанні електронного цифрового підпису.

Він запустив перший український стартап у сфері legal tech, а також має досвід роботи юрисконсульта в студії мобільних ігор і digital рекламному агентстві.

Незалежні юридичні дослідження, включаючи Best Lawyers International, «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України» видання «Юридична газета», неодноразово рекомендують Микиту як провідного юриста у сфері IT-права в Україні.

Протягом декількох років Микита Полатайко бере активну участь у громадських ініціативах, спрямованих на консолідацію професійного співтовариства в сфері IT-права та розробку законодавства.

Aequo увійшла в ТОП-3 провідних юридичних фірм в Україні у сфері телекомунікацій, медіа та технологій за версією рейтингу Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2017.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: