fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує Європейську Комісію з питань надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд євро

14/ 12/ 2018
  30 листопада Європейська Комісія, від імені Європейського Союзу, схвалила надання перших 500 мільйонів євро у рамках нової Програми з Макрофінансової Допомоги для України (MFA-IV), яка загалом складає 1 мільярд євро. Разом з цією виплатою загальний розмір Макрофінансової Допомоги, яку починаючи з 2014 року ЄС надав Україні, складе 3,3 мільярди євро. Це найбільша сума, яку ЄС коли-небудь виділяв для країни з-поза меж Європейського Союзу. Зазначена Програма Макрофінансової Допомоги передбачена Меморандумом про взаєморозуміння та Кредитною угодою, що були підписані у вересні 2018 року Україною, як позичальником, Національним банком України, як агентом позичальника, та Європейським Союзом, як кредитором. Обидва документи були ратифіковані Верховною Радою України 8 листопада 2018 року. ЮФ AEQUO виступила консультантом Європейської Комісії з питань українського та міжнародного права, пов’язаних з цією угодою, та надала юридичний висновок на користь кредитора. Команда AEQUO працювала у складі Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського і фінансового права, та Віктора Панченка, старшого юриста практики банківського та фінансового права. Варто зазначити, що це вже четверта програма макрофінансової допомоги ЄС, яку супроводжує команда практики банківського та фінансового права ЮФ AEQUO. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

30 листопада Європейська Комісія, від імені Європейського Союзу, схвалила надання перших 500 мільйонів євро у рамках нової Програми з Макрофінансової Допомоги для України (MFA-IV), яка загалом складає 1 мільярд євро. Разом з цією виплатою загальний розмір Макрофінансової Допомоги, яку починаючи з 2014 року ЄС надав Україні, складе 3,3 мільярди євро. Це найбільша сума, яку ЄС коли-небудь виділяв для країни з-поза меж Європейського Союзу.

Зазначена Програма Макрофінансової Допомоги передбачена Меморандумом про взаєморозуміння та Кредитною угодою, що були підписані у вересні 2018 року Україною, як позичальником, Національним банком України, як агентом позичальника, та Європейським Союзом, як кредитором. Обидва документи були ратифіковані Верховною Радою України 8 листопада 2018 року.

ЮФ AEQUO виступила консультантом Європейської Комісії з питань українського та міжнародного права, пов’язаних з цією угодою, та надала юридичний висновок на користь кредитора. Команда AEQUO працювала у складі Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського і фінансового права, та Віктора Панченка, старшого юриста практики банківського та фінансового права. Варто зазначити, що це вже четверта програма макрофінансової допомоги ЄС, яку супроводжує команда практики банківського та фінансового права ЮФ AEQUO.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: