fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo консультує Posco Daewoo в угоді з придбання експортно-зернового терміналу в Україні

15/ 02/ 2019
  Aequo консультувала Posco Daewoo, найбільшу в Кореї торгову компанію з річним доходом понад 21 мільярд доларів, в угоді з придбання експортно-зернового терміналу, розташованого в місті Миколаїв, Україна, з питань українського права. Термінал потужністю 2.5 мільйонів тонн зерна на рік буде зданий в експлуатацію в липні 2019 року. В результаті даної угоди Posco Daewoo стане першою корейською компанією, яка керує зерновим терміналом за кордоном, що дозволить їй здійснювати контроль над усім ланцюжком поставки зерна з України, та ефективніше управляти процесами складського обліку і планування. Через понад 87 своїх логістичних каналів, Posco Daewoo здійснює торгівлю широким спектром продукції – від сталі, автомобілів та їх складових, машинного обладнання і промислової електроніки до кольорових металів, харчових ресурсів, хімічних речовин, текстильних виробів та інших товарів – на локальному та міжнародному ринках. Команда проекту Aequo у складі партнера Анни Бабич та радника Оксани Краснокутської, а також команди із радника Михайла Лукашенка і старшого юриста Михайла Сороки консультувала клієнта з транзакційних питань. Анна Бабич. Партнер Aequo, керівник практик корпоративного права, злиттів та поглинань. Для нас велика честь консультувати Posco Daewoo у цій знаковій угоді. Інвестиції сильних глобальних гравців в агросектор України підтверджують їх впевненість в економічному потенціалі країни та сприяють позитивному розвитку галузі. Ми дуже раді брати участь в такому стратегічно важливому для України процесі. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Наталії Ковальчук Kovalchuk@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo консультувала Posco Daewoo, найбільшу в Кореї торгову компанію з річним доходом понад 21 мільярд доларів, в угоді з придбання експортно-зернового терміналу, розташованого в місті Миколаїв, Україна, з питань українського права. Термінал потужністю 2.5 мільйонів тонн зерна на рік буде зданий в експлуатацію в липні 2019 року.

В результаті даної угоди Posco Daewoo стане першою корейською компанією, яка керує зерновим терміналом за кордоном, що дозволить їй здійснювати контроль над усім ланцюжком поставки зерна з України, та ефективніше управляти процесами складського обліку і планування.

Через понад 87 своїх логістичних каналів, Posco Daewoo здійснює торгівлю широким спектром продукції – від сталі, автомобілів та їх складових, машинного обладнання і промислової електроніки до кольорових металів, харчових ресурсів, хімічних речовин, текстильних виробів та інших товарів – на локальному та міжнародному ринках.

Команда проекту Aequo у складі партнера Анни Бабич та радника Оксани Краснокутської, а також команди із радника Михайла Лукашенка і старшого юриста Михайла Сороки консультувала клієнта з транзакційних питань.

Анна Бабич Партнер Aequo, керівник практик корпоративного права, злиттів та поглинань
Для нас велика честь консультувати Posco Daewoo у цій знаковій угоді. Інвестиції сильних глобальних гравців в агросектор України підтверджують їх впевненість в економічному потенціалі країни та сприяють позитивному розвитку галузі. Ми дуже раді брати участь в такому стратегічно важливому для України процесі.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Наталії Ковальчук Kovalchuk@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: