fbpx

AEQUO консультує Novus Україна щодо придбання мережі супермаркетів Billa в Україні

17/ 09/ 2020
  AEQUO консультує Novus Україна щодо придбання мережі супермаркетів Billa в Україні. Угода структурована як придбання компанією UAB Consul Trade House (акціонер Novus Україна) 100% частки в капіталі ПІІ Білла Україна. На даний момент угода підлягає схваленню Антимонопольним комітетом України. Novus розвиває в Україні мережу роздрібних магазинів з 2009 року. На даний момент Novus представлений в Україні мережею з 46 магазинів. Загальна площа торгових комплексів Novus Україна становить понад 220 тис. кв. м. Австрійська мережа Billa, що входить в REWE Group, налічує 35 магазинів в Україні, розташованих в Києві, Київській області та Житомирі. Анна Бабич, партнерка Aequo: Ми дуже раді можливості працювати в цій знаковій угоді на ринку продуктового ритейлу України. Впевнені, що вона стане новим етапом в історії успіху нашого клієнта і допоможе реалізувати його плани щодо розвитку мережі в Україні. Над проєктом працюють партнери Анна Бабич і Сергій Денисенко, радники Оксана Краснокутська і Михайло Лукашенко, старші юристи Михайло Сорока та Євген Блок, юристи Марія Деречіна, Анна Коновалова, Олександр Зубрицький, Євгенія Чернецова та Анна Ярега. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся pr@aequo.ua, +380 44 490 91 00

AEQUO консультує Novus Україна щодо придбання мережі супермаркетів Billa в Україні. Угода структурована як придбання компанією UAB Consul Trade House (акціонер Novus Україна) 100% частки в капіталі ПІІ “Білла Україна”. На даний момент угода підлягає схваленню Антимонопольним комітетом України.

Novus розвиває в Україні мережу роздрібних магазинів з 2009 року. На даний момент Novus представлений в Україні мережею з 46 магазинів. Загальна площа торгових комплексів Novus Україна становить понад 220 тис. кв. м.

Австрійська мережа Billa, що входить в REWE Group, налічує 35 магазинів в Україні, розташованих в Києві, Київській області та Житомирі.

Анна Бабич, партнерка Aequo: “Ми дуже раді можливості працювати в цій знаковій угоді на ринку продуктового ритейлу України. Впевнені, що вона стане новим етапом в історії успіху нашого клієнта і допоможе реалізувати його плани щодо розвитку мережі в Україні.”

Над проєктом працюють партнери Анна Бабич і Сергій Денисенко, радники Оксана Краснокутська і Михайло Лукашенко, старші юристи Михайло Сорока та Євген Блок, юристи Марія Деречіна, Анна Коновалова, Олександр Зубрицький, Євгенія Чернецова та Анна Ярега.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

pr@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: