fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує KfW у зв’язку з наданням фінансування ТОВ «ОТП Лізинг»

21/ 06/ 2018
  AEQUO виступила юридичним радником KfW (Kreditanstalt für Wiederaufbau), німецького державного банку розвитку, у звязку з наданням ТОВ «ОТП Лізинг», провідній українській лізинговій компанії, кредиту в розмірі 17 млн доларів США. Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування лізингових операцій українських приватних малих і середніх підприємств (МСП) в аграрному секторі. Варто відзначити, що це був перший субординований кредит, виданий KfW небанківській установі в Україні. Юристи AEQUO взяли участь у структуруванні угоди, підготовці та погодженні транзакційних документів, а також надали юридичний висновок для KfW, який підтвердив дійсність транзакційних документів і можливість виконання зазначених в них зобовязань у примусовому порядку. Команда AEQUO працювала у складі юриста Гліба Бухаріна і старшого юриста Богдана Дмуховського під керівництвом Юлії Кирпи, партнера і керівника практики банківського та фінансового права. «Для нас велика честь представляти KfW у цьому дуже успішному проекті в Україні. Кредит KfW є значною підтримкою компанії «ОТП Лізинг», яка дозволяє їй розширити свій лізинговий портфель і залучити нове фінансування від інших міжнародних кредиторів. Дана угода є ще однією важливою подією на ринку лізингових послуг України на додаток до гривневого кредиту ЄБРР, наданому компанії «ОТП Лізинг» у 2017 році, який також супроводжувала команда AEQUO», – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO виступила юридичним радником KfW (Kreditanstalt für Wiederaufbau), німецького державного банку розвитку, у зв’язку з наданням ТОВ «ОТП Лізинг», провідній українській лізинговій компанії, кредиту в розмірі 17 млн доларів США. Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування лізингових операцій українських приватних малих і середніх підприємств (МСП) в аграрному секторі. Варто відзначити, що це був перший субординований кредит, виданий KfW небанківській установі в Україні.

Юристи AEQUO взяли участь у структуруванні угоди, підготовці та погодженні транзакційних документів, а також надали юридичний висновок для KfW, який підтвердив дійсність транзакційних документів і можливість виконання зазначених в них зобов’язань у примусовому порядку.

Команда AEQUO працювала у складі юриста Гліба Бухаріна і старшого юриста Богдана Дмуховського під керівництвом Юлії Кирпи, партнера і керівника практики банківського та фінансового права.

«Для нас велика честь представляти KfW у цьому дуже успішному проекті в Україні. Кредит KfW є значною підтримкою компанії «ОТП Лізинг», яка дозволяє їй розширити свій лізинговий портфель і залучити нове фінансування від інших міжнародних кредиторів. Дана угода є ще однією важливою подією на ринку лізингових послуг України на додаток до гривневого кредиту ЄБРР, наданому компанії «ОТП Лізинг» у 2017 році, який також супроводжувала команда AEQUO», – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: