fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo консультує Ipsos у зв’язку з придбанням чотирьох дослідницьких підрозділів у компанії GfK

26/ 10/ 2018
  Aequo консультувала Ipsos, всесвітню дослідницьку та консалтингову фірму, з питань українського законодавства у звязку з придбанням чотирьох глобальних підрозділів GfK, що займаються спеціалізованим дослідженням бізнесу: Customer Experience, Experience Innovation, Health та Public Affairs. В результаті угоди близько 1 тис. співробітників GfK приєдналися до команди Ipsos у 25 країнах. Згідно з даними Ipsos, очікуваний дохід придбаних підприємств у 2018 році складе понад 200 млн євро. Команда проекту під керівництвом керуючого партнера Дениса Лисенка включала радника Сергія Денисенка і юриста Дениса Медведєва, які консультували клієнта з питань отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію та узгоджені дії, а також радника Оксану Краснокутську, старших юристів Михайла Лукашенка та Василя Міщенка та юриста Марію Деречіну, які консультували клієнта з питань корпоративного, трудового та податкового права у звязку із угодою. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo консультувала Ipsos, всесвітню дослідницьку та консалтингову фірму, з питань українського законодавства у зв’язку з придбанням чотирьох глобальних підрозділів GfK, що займаються спеціалізованим дослідженням бізнесу: Customer Experience, Experience Innovation, Health та Public Affairs.

В результаті угоди близько 1 тис. співробітників GfK приєдналися до команди Ipsos у 25 країнах. Згідно з даними Ipsos, очікуваний дохід придбаних підприємств у 2018 році складе понад 200 млн євро.

Команда проекту під керівництвом керуючого партнера Дениса Лисенка включала радника Сергія Денисенка і юриста Дениса Медведєва, які консультували клієнта з питань отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію та узгоджені дії, а також радника Оксану Краснокутську, старших юристів Михайла Лукашенка та Василя Міщенка та юриста Марію Деречіну, які консультували клієнта з питань корпоративного, трудового та податкового права у зв’язку із угодою.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: