fbpx

Aequo консультує інвесторів в агроінформаційні технології щодо придбання офісних приміщень в БЦ «Європа Плаза»

09/ 04/ 2020
  Aequo консультувала інвесторів в агроінформаційні технології щодо придбання офісних приміщень в БЦ «Європа Плаза», розташованому на бульварі Шевченка у Києві. Юлія Кирпа, партнер, відмітила: «Не зважаючи на ситуацію, що склалася у зв’язку з введенням карантину, Aequo продовжуєнадавати комплексні юридичні послуги. Ми були раді допомогти нашому клієнту в розширенні його бізнесу. Це бувповномасштабний проект щодо придбання нерухомості, починаючи з комплексної експертизи об’єкту, з подальшимюридичним консультуванням з питань фінансування, та закінчуючи підписанням угоди купівлі-продажу». Команда проекту Aequo працювала під керівництвом Юлії Кірпи, партнера, та включала радника Богдана Дмуховського, старшого юриста Михайла Сороку, та юриста Олесю Машталер. Про фірму Aequo – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. Aequo надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. Aequo названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo консультувала інвесторів в агроінформаційні технології щодо придбання офісних приміщень в БЦ «Європа Плаза», розташованому на бульварі Шевченка у Києві.

Юлія Кирпа, партнер, відмітила: «Не зважаючи на ситуацію, що склалася у звязку з введенням карантину, Aequo продовжуєнадавати комплексні юридичні послуги. Ми були раді допомогти нашому клієнту в розширенні його бізнесу. Це бувповномасштабний проект щодо придбання нерухомості, починаючи з комплексної експертизи об’єкту, з подальшимюридичним консультуванням з питань фінансування, та закінчуючи підписанням угоди купівлі-продажу».

Команда проекту Aequo працювала під керівництвом Юлії Кірпи, партнера, та включала радника Богдана Дмуховського, старшого юриста Михайла Сороку, та юриста Олесю Машталер.

Про фірму

Aequo – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

Aequo надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer HiBred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

Aequo названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли

Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: