fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує Dragon Capital в угоді з придбання пакету акцій компанії Ciklum

05/ 02/ 2019
  AEQUO консультувала Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання міноритарного пакету акцій компанії Ciklum. Ciklum – глобальна IT-компанія, заснована в 2002 році. Сьогодні в Ciklum працюють понад 3 000 фахівців у галузі ІТ, які надають клієнтам різноманітні послуги з розробки програмного забезпечення, тестування, інноваційних досліджень, роботи з великими даними, пропонуючи індивідуальні цифрові рішення та використовуючи нові технології. Команда проекту AEQUO у складі партнера Анни Бабич, радників Михайла Лукашенка та Сергія Денисенка, старшого юриста Микити Полатайка та Михайла Сороки, юристів Анни Літвінової, Віктора Комзюка, Марії Деречіної та Романа Онишкевича консультувала Dragon Capital з питань корпоративного, антимонопольного, комерційного права, права інтелектуальної власності та нерухомості у звязку із угодою. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Наталії Ковальчук Kovalchuk@aequo.ua, +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання міноритарного пакету акцій компанії Ciklum.

Ciklum – глобальна IT-компанія, заснована в 2002 році. Сьогодні в Ciklum працюють понад 3 000 фахівців у галузі ІТ, які надають клієнтам різноманітні послуги з розробки програмного забезпечення, тестування, інноваційних досліджень, роботи з великими даними, пропонуючи індивідуальні цифрові рішення та використовуючи нові технології.

Команда проекту AEQUO у складі партнера Анни Бабич, радників Михайла Лукашенка та Сергія Денисенка, старшого юриста Микити Полатайка та Михайла Сороки, юристів Анни Літвінової, Віктора Комзюка, Марії Деречіної та Романа Онишкевича консультувала Dragon Capital з питань корпоративного, антимонопольного, комерційного права, права інтелектуальної власності та нерухомості у зв’язку із угодою.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Наталії Ковальчук Kovalchuk@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: