fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує Dragon Capital Investments в угоді щодо придбання логістичного та промислового центрів в Київській області

05/ 01/ 2018
  AEQUO консультувала групу компаній Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання логістичного та промислового центрів в Київській області. Площа логістичного центру, розташованого у м. Буча Київської області, становить 31,508 кв. м. Площа промислового центру, розташованого у смт. Гостомель Київської області, становить 10,203 кв. м. Обидва центри є сучасними високоякісними активами, орендованими великими компаніями, серед яких – довгостроковий орендар Unilever. Ці угоди демонструють віру інвесторів у зростання української економіки в найближчі роки. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського та юриста Михайла Сороки під керівництвом партнера Юлії Кирпи. «Ми раді співпрацювати з Dragon Capital, нашим постійним клієнтом, у процесі цих та інших знакових придбань, які свідчать про стійке пожвавлення українського ринку комерційної нерухомості», – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, Vodafone Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала групу компаній Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання логістичного та промислового центрів в Київській області.

Площа логістичного центру, розташованого у м. Буча Київської області, становить 31,508 кв. м. Площа промислового центру, розташованого у смт. Гостомель Київської області, становить 10,203 кв. м. Обидва центри є сучасними високоякісними активами, орендованими великими компаніями, серед яких – довгостроковий орендар Unilever.

Ці угоди демонструють віру інвесторів у зростання української економіки в найближчі роки.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського та юриста Михайла Сороки під керівництвом партнера Юлії Кирпи.

«Ми раді співпрацювати з Dragon Capital, нашим постійним клієнтом, у процесі цих та інших знакових придбань, які свідчать про стійке пожвавлення українського ринку комерційної нерухомості», – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, Vodafone Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: