fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує Dragon Capital Investments в угоді щодо придбання бізнес-центрів “Прайм” та “Євразія” у Києві

02/ 10/ 2017
  AEQUO консультувала групу компаній Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання двох київських бізнес-центрів – «Прайм» та «Євразія» – у БТА Банку. Угода ознаменувала подальше розширення інвестиційного портфеля Dragon Capital Group у сфері комерційної нерухомості в Києві. Минулого року група компаній успішно завершила угоду з придбання торгового центру «Піраміда», яку також супроводжувала команда AEQUO. Загальна площа бізнес-центрів класу А «Євразія» та «Прайм» становить 33 423 і 9 140 кв. м відповідно. Серед ключових орендарів – Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського та юриста Михайла Сороки під керівництвом партнера Юлії Кирпи. «Ми раді співпрацювати з Dragon Capital Group у процесі цього знакового придбання, успішно завершеного через більш ніж рік переговорів. Ми вдячні Dragon Capital Group, нашому постійному клієнту, за цю унікальну можливість і безцінний досвід, отриманий в процесі супроводження угоди», – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала групу компаній Dragon Capital, одного з провідних приватних фондів прямих інвестицій в Україні, в угоді щодо придбання двох київських бізнес-центрів – «Прайм» та «Євразія» – у БТА Банку.

Угода ознаменувала подальше розширення інвестиційного портфеля Dragon Capital Group у сфері комерційної нерухомості в Києві. Минулого року група компаній успішно завершила угоду з придбання торгового центру «Піраміда», яку також супроводжувала команда AEQUO. Загальна площа бізнес-центрів класу А «Євразія» та «Прайм» становить 33 423 і 9 140 кв. м відповідно. Серед ключових орендарів – Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського та юриста Михайла Сороки під керівництвом партнера Юлії Кирпи.

«Ми раді співпрацювати з Dragon Capital Group у процесі цього знакового придбання, успішно завершеного через більш ніж рік переговорів. Ми вдячні Dragon Capital Group, нашому постійному клієнту, за цю унікальну можливість і безцінний досвід, отриманий в процесі супроводження угоди», – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: