fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує DebtX щодо її кваліфікації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

05/ 04/ 2018
  AEQUO виступила радником ТОВ «Дебтекс Україна», української дочірньої компанії одного з провідних світових майданчиків, що спеціалізуються на транзакціях з купівлі-продажу проблемних кредитів - The Debt Exchange, Inc., щодо питань її кваліфікації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). В результаті «Дебтекс Україна» отримала право надавати послуги ФГВФО під час розпорядження проблемними кредитами, а саме здійснювати підготовку кредитних портфелей для продажу та проводити аукціони з продажу таких портфелей. Дана кваліфікація є важливим досягненням у прискоренні процесу розпорядження проблемними кредитами, які складають боргові зобовязання на балансах банків, керованих ФГВФО. ФГВО планує продати мільярди проблемних кредитів українським і зарубіжним інвесторам шляхом проведення прозорих тендерних процедур у 2018 році, які реалізовуватимуться за участю провідних іноземних посередників. Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права. «Ми сподіваємося, що дані позитивні події сприятимуть успішному продажу портфелей проблемних кредитів у найближчому майбутньому. Для нас велика честь брати участь у цьому значущому проекті для всієї української економіки», – коментує Юлія Кирпа. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO виступила радником ТОВ «Дебтекс Україна», української дочірньої компанії одного з провідних світових майданчиків, що спеціалізуються на транзакціях з купівлі-продажу проблемних кредитів – The Debt Exchange, Inc., щодо питань її кваліфікації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). В результаті «Дебтекс Україна» отримала право надавати послуги ФГВФО під час розпорядження проблемними кредитами, а саме здійснювати підготовку кредитних портфелей для продажу та проводити аукціони з продажу таких портфелей. Дана кваліфікація є важливим досягненням у прискоренні процесу розпорядження проблемними кредитами, які складають боргові зобов’язання на балансах банків, керованих ФГВФО. ФГВО планує продати мільярди проблемних кредитів українським і зарубіжним інвесторам шляхом проведення прозорих тендерних процедур у 2018 році, які реалізовуватимуться за участю провідних іноземних посередників.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

«Ми сподіваємося, що дані позитивні події сприятимуть успішному продажу портфелей проблемних кредитів у найближчому майбутньому. Для нас велика честь брати участь у цьому значущому проекті для всієї української економіки», – коментує Юлія Кирпа.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: