fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo консультувала Mercuria Energy Trading з питань інвестицій у відновлювальні джерела енергії потужністю 2 ГВт в Південно-Східній Європі

24/ 10/ 2021
  Aequo консультувала компанію Mercuria Energy Trading, одного з найбільших в світі незалежних енерготрейдерів, з питань українського права у звязку зі стратегічними інвестиціями в CWP Europe, провідний незалежний девелопер проєктів відновлюваної енергетики в Південно-Східній Європі та Австралії. В рамках партнерства великий досвід роботи на енергетичних ринках, а також збільшення фінансової підтримки компанії Mercuria дозволить CWP Europe реалізувати свій інвестиційний план в розмірі 1,9 млрд євро протягом наступних декількох років і завершити розробку своїх проєктів відновлюваної енергетики потужністю 2 ГВт в Південно-Східній Європі. Інвестиції Mercuria підтримають зусилля CWP щодо прискорення декарбонізації в чотирьох країнах з високим рівнем викидів вуглецю: Болгарії, Сербії, Румунії та Україні. Над проєктом працювали Анна Бабич, партнерка, та Марія Деречіна, юристка.  Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Aequo консультувала компанію Mercuria Energy Trading, одного з найбільших в світі незалежних енерготрейдерів, з питань українського права у зв’язку зі стратегічними інвестиціями в CWP Europe, провідний незалежний девелопер проєктів відновлюваної енергетики в Південно-Східній Європі та Австралії.

В рамках партнерства великий досвід роботи на енергетичних ринках, а також збільшення фінансової підтримки компанії Mercuria дозволить CWP Europe реалізувати свій інвестиційний план в розмірі 1,9 млрд євро протягом наступних декількох років і завершити розробку своїх проєктів відновлюваної енергетики потужністю 2 ГВт в Південно-Східній Європі. Інвестиції Mercuria підтримають зусилля CWP щодо прискорення декарбонізації в чотирьох країнах з високим рівнем викидів вуглецю: Болгарії, Сербії, Румунії та Україні.

Над проєктом працювали Анна Бабич, партнерка, та Марія Деречіна, юристка. 

Про фірму

AEQUO одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: