AEQUO консультувала компанію ТММ в ході фінансової реструктуризації кредитів, отриманих від Ощадбанку

29/ 03/ 2019

AEQUO консультувала компанію ТММ в ході фінансової реструктуризації кредитів, отриманих від Ощадбанку, яка була імплементована відповідно до положень Закону України “Про фінансову реструктуризацію”.

Компанія ТММ є одним із найбільших забудовників в Україні, що здійснює діяльність у сфері будівництва житлових, комерційних та промислових об’єктів нерухомості з 1994 року. АТ “Ощадбанк” є другим за величиною та першим за кількістю відділень державним банком в Україні.

Вказана транзакція є чудовим прикладом успішної реструктуризації заборгованості на взаємовигідних умовах для позичальника і банку, яка ще раз довела ефективність юридичних інструментів, запроваджених Законом України “Про фінансову реструктуризацію”.

Команда фірми надала юридичну підтримку ТММ у проведенні переговорів щодо умов фінансової реструктуризації з Ощадбанком, брала участь у розробці та погодженні транзакційної документації та завершенні угоди, що позитивно впливає на бізнес обох сторін – кредитора та позичальника.

Команда AEQUO складалася із радника Богдана Дмуховського, старшого юриста Михайла Сороки, юристів Віктора Комзюка і Гліба Бухаріна, та працювала під керівництвом Юлії Кирпи, партнера та керівника практики реструктуризації фірми. Податкові питання, пов’язані з транзакцією, були вирішені Василем Міщенко, старшим юристом податкової практики AEQUO.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Наталії Ковальчук Kovalchuk@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: