fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультувала групу Cropio стосовно продажу бізнесу Syngenta

05/ 09/ 2019
  AEQUO виступила юридичним радником агротехнологічної компанії Cropio Group стосовно продажу всього свого бізнесу компанії Syngenta – одній з найбільших світових сільськогосподарських компаній, в якій працює 28 000 людей у 90 країнах. Cropio Group заснована в 2014 році і має представництва у понад 50 країнах світу, та орієнтована, в першу чергу, на Східну Європу. Після продажу Cropio Group залишиться самостійною компанією у складі Syngenta. Cropio пропонує IT-рішення для управління сільськогосподарськими угіддями, що в даний час використовується для близько 10 мільйонів гектарів культур. Програмне забезпечення Cropio дає можливість візуалізації, зберігання записів та відстеження стану обладнання. Команда AEQUO надала комплексну юридичну підтримку групі Cropio з усіх питань українського права, включаючи структурування транзакції, складання та узгодження транзакційної документації та завершення процесу продажу. Ми вдячні Cropio Group за можливість стати частиною цієї знакової угоди, яка підтверджує зацікавленість інвесторів у східноєвропейських продуктових IT-компаніях, – коментує Богдан Дмуховський, радник, який керував командою AEQUO. До команди AEQUO, яка працювала над проектом, також входили старший юрист Михайло Сорока, юристи Гліб Бухарін та Олеся Машталер. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

AEQUO виступила юридичним радником агротехнологічної компанії Cropio Group стосовно продажу всього свого бізнесу компанії Syngenta – одній з найбільших світових сільськогосподарських компаній, в якій працює 28 000 людей у 90 країнах.

Cropio Group заснована в 2014 році і має представництва у понад 50 країнах світу, та орієнтована, в першу чергу, на Східну Європу. Після продажу Cropio Group залишиться самостійною компанією у складі Syngenta. Cropio пропонує IT-рішення для управління сільськогосподарськими угіддями, що в даний час використовується для близько 10 мільйонів гектарів культур. Програмне забезпечення Cropio дає можливість візуалізації, зберігання записів та відстеження стану обладнання.

Команда AEQUO надала комплексну юридичну підтримку групі Cropio з усіх питань українського права, включаючи структурування транзакції, складання та узгодження транзакційної документації та завершення процесу продажу.

“Ми вдячні Cropio Group за можливість стати частиною цієї знакової угоди, яка підтверджує зацікавленість інвесторів у східноєвропейських продуктових IT-компаніях”, – коментує Богдан Дмуховський, радник, який керував командою AEQUO.

До команди AEQUO, яка працювала над проектом, також входили старший юрист Михайло Сорока, юристи Гліб Бухарін та Олеся Машталер.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Богіли

Bogila@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: