fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультувала AlmaStone з питань надання групі зерноторгівельних компаній кредиту, забезпеченого подвійними складськими свідоцтвами

01/ 10/ 2021
  AEQUO консультувала AlmaStone, іноземну компанію з прямого фінансування, яка надає забезпечені короткострокові та середньострокові кредити, з питань законодавства України щодо надання групі зерноторгівельних компаній кредиту у розмірі 10 мільйонів доларів США. Кредит забезпечено зерновими культурами та соняшником, які передаються в заставу на підставі подвійних складських свідоцтв. Це вже друга транзакція AlmaStone з кредитування в Україні та ще один успішний крок до зростання їх бізнесу в регіоні ЦСЄ та Україні. Юристи AEQUO надавали допомогу з підготовки та підписання договорів забезпечення та інших транзакційних документів, що регулюються правом України, здійснювали юридичну перевірку групи зерноторгівельних компаній, а також надавали підтримку з питань завершення угоди. Крім українського законодавства, проект включав питання англійського права, права Кіпра та Кайманових островів. Наша команда дуже пишається можливістю надання підтримки AlmaStone у здійсненні цієї кредитної операції в Україні та їх успішному освоєнні українського ринку. Наявність більшої кількості іноземних кредиторів створює більш сприятливі ринкові умови для іноземного кредитування агробізнесу і, відповідно, позитивно впливає на розвиток українського агробізнесу в умовах економічних труднощів, спричинених глобальною пандемією COVID-19, - коментує Юлія Кирпа. Група проекту AEQUO, яку очолювала партнер та керівник практики банківського та фінансового права Юлія Кирпа, включала радника Богдана Дмуховського та юриста Анну Потапову.  Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала AlmaStone, іноземну компанію з прямого фінансування, яка надає забезпечені короткострокові та середньострокові кредити, з питань законодавства України щодо надання групі зерноторгівельних компаній кредиту у розмірі 10 мільйонів доларів США. Кредит забезпечено зерновими культурами та соняшником, які передаються в заставу на підставі подвійних складських свідоцтв.

Це вже друга транзакція AlmaStone з кредитування в Україні та ще один успішний крок до зростання їх бізнесу в регіоні ЦСЄ та Україні.

Юристи AEQUO надавали допомогу з підготовки та підписання договорів забезпечення та інших транзакційних документів, що регулюються правом України, здійснювали юридичну перевірку групи зерноторгівельних компаній, а також надавали підтримку з питань завершення угоди. Крім українського законодавства, проект включав питання англійського права, права Кіпра та Кайманових островів.

Наша команда дуже пишається можливістю надання підтримки AlmaStone у здійсненні цієї кредитної операції в Україні та їх успішному освоєнні українського ринку. Наявність більшої кількості іноземних кредиторів створює більш сприятливі ринкові умови для іноземного кредитування агробізнесу і, відповідно, позитивно впливає на розвиток українського агробізнесу в умовах економічних труднощів, спричинених глобальною пандемією COVID-19″, – коментує Юлія Кирпа.

Група проекту AEQUO, яку очолювала партнер та керівник практики банківського та фінансового права Юлія Кирпа, включала радника Богдана Дмуховського та юриста Анну Потапову. 

Про фірму

AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: