fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – фіналіст премії The Lawyer European Awards 2020, єдина серед українських фірм, номінованих одразу в трьох категоріях

17/ 11/ 2020
  Цього року Aequo увійшла до списку фіналістів премії The Lawyer European Awards 2020 у трьох категоріях: Юридична фірма року в Україні Команда року у сфері корпоративного права в Європі Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі Дослідники відзначають, що “виходу Aequo до фіналу вже є великим досягненням”, адже цього року кількість заявок і учасників була напрочуд великою. Aequo стала єдиною українською фірмою, яка ввійшла до фіналу премії одразу в трьох категоріях. “Найбільше ми цінуємо те, що довіра наших клієнтів укріплюється та зростає. Це слугує надійним базисом для наших подальших успіхів і стійкості нашої команди у поточних економічних умовах, які цього року виявилися особливо напруженими”, - відзначає Денис Лисенко, керуючий партнер. Із шорт-листом премії можна ознайомитися за цим посиланням. Переможців буде оголошено під час онлайн-церемонії 1 грудня 2020 р. Премія The Lawyer European Awards, започаткована у 2009 році, стала першою у своєму роді щорічною премією, покликаній підкреслити видатні досягнення на європейському юридичному ринку. У відборі беруть участь більше 120 незалежних юридичних фірм зі штаб-квартирами у Європі, а також європейські офіси міжнародних фірм. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Цього року Aequo увійшла до списку фіналістів премії The Lawyer European Awards 2020 у трьох категоріях:

  • Юридична фірма року в Україні
  • Команда року у сфері корпоративного права в Європі
  • Команда року у сфері конкурентного/антимонопольного права в Європі

Дослідники відзначають, що “виходу Aequo до фіналу вже є великим досягненням”, адже цього року кількість заявок і учасників була напрочуд великою.

Aequo стала єдиною українською фірмою, яка ввійшла до фіналу премії одразу в трьох категоріях.

Найбільше ми цінуємо те, що довіра наших клієнтів укріплюється та зростає. Це слугує надійним базисом для наших подальших успіхів і стійкості нашої команди у поточних економічних умовах, які цього року виявилися особливо напруженими”, – відзначає Денис Лисенко, керуючий партнер.

Із шорт-листом премії можна ознайомитися за цим посиланням.

Переможців буде оголошено під час онлайн-церемонії 1 грудня 2020 р.

Премія The Lawyer European Awards, започаткована у 2009 році, стала першою у своєму роді щорічною премією, покликаній підкреслити видатні досягнення на європейському юридичному ринку. У відборі беруть участь більше 120 незалежних юридичних фірм зі штаб-квартирами у Європі, а також європейські офіси міжнародних фірм.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: