fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – фіналіст премії The Lawyer European Awards 2018 у номінації «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури в Європі»

18/ 01/ 2018
  Aequo увійшла до числа фіналістів щорічної премії The Lawyer European Awards 2018 у номінації «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури в Європі». «Для нас велика честь увійти до числа фіналістів у сфері енергетики та інфраструктури разом із провідними в даному секторі економіки міжнародними юридичними фірмами, такими як Bird & Bird, Broseta, Freshfields Bruckhaus Deringer, Herbert Smith Freehills, SRS Advogados, Watson Farley & Williams. Енергетика та інфраструктура є нашими стратегічними індустріями, і ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку прихильності нашої фірми турботі про клієнтів, індустріальному фокусу та інноваціям. Вітаю наших колег, особливо команду енергетики та інфраструктури», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. Премія The Lawyer European Awards вже девять років поспіль відзначає найкращих гравців на ринку юридичних послуг Європи. Фірми-фіналісти відібрані суддями за високу якість роботи протягом року, що значно відрізняє їх від інших гравців на ринку юридичних послуг. На думку дослідників, цього року конкуренція була особливо сильною, а кількість поданих заявок рекордно високою. Церемонія нагородження переможців відбудеться в готелі Grange Tower Bridge у Лондоні 15 березня 2018 року. У церемонії візьмуть участь понад 350 керуючих та старших партнерів юридичних фірм з усієї Європи, де вони зможуть налагодити нові звязки та відзначити успіх найкращих юридичних фірм індустрії. Список фіналістів The Lawyer European Awards 2018 доступний за посиланням. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Aequo увійшла до числа фіналістів щорічної премії The Lawyer European Awards 2018 у номінації «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури в Європі».

«Для нас велика честь увійти до числа фіналістів у сфері енергетики та інфраструктури разом із провідними в даному секторі економіки міжнародними юридичними фірмами, такими як Bird & Bird, Broseta, Freshfields Bruckhaus Deringer, Herbert Smith Freehills, SRS Advogados, Watson Farley & Williams. Енергетика та інфраструктура є нашими стратегічними індустріями, і ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку прихильності нашої фірми турботі про клієнтів, індустріальному фокусу та інноваціям. Вітаю наших колег, особливо команду енергетики та інфраструктури», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

Премія The Lawyer European Awards вже дев’ять років поспіль відзначає найкращих гравців на ринку юридичних послуг Європи.

Фірми-фіналісти відібрані суддями за високу якість роботи протягом року, що значно відрізняє їх від інших гравців на ринку юридичних послуг. На думку дослідників, цього року конкуренція була особливо сильною, а кількість поданих заявок рекордно високою.

Церемонія нагородження переможців відбудеться в готелі Grange Tower Bridge у Лондоні 15 березня 2018 року. У церемонії візьмуть участь понад 350 керуючих та старших партнерів юридичних фірм з усієї Європи, де вони зможуть налагодити нові зв’язки та відзначити успіх найкращих юридичних фірм індустрії.

Список фіналістів The Lawyer European Awards 2018 доступний за посиланням.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: