fbpx

Aequo – фіналіст премії FT Innovative Lawyers Awards Europe 2018

29/ 08/ 2018
  Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії Financial Times (FT) Innovative Lawyers Awards Europe 2018. Aequo – єдина юридична фірма в Україні, що четвертий рік поспіль відзначена рейтингом найінноваційніших фірм Європи. «Для нас велика честь увійти до числа фіналістів авторитетної та висококонкурентної премії разом з провідними юридичними фірмами в Європі. Інновації – один із стратегічних пріоритетів Aequo, і ми прагнемо впроваджувати їх в усі аспекти нашої діяльності. Дякуємо нашим постійним клієнтам і талановитій команді», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. З моменту свого заснування звіт FT прагне вийти за рамки стандартних критеріїв, що визначають рейтинг юристів за доходами, прибутком і сумами угод. Натомість він націлений розкрити реальну цінність, яку юристи привносять бізнесу, і відзначити професіоналів, які незмінно сприяють розвитку своїх клієнтів, їх власних юридичних фірм та самої професії. Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers Awards 2018 відбудеться 4 жовтня 2018 року в Музеї природознавства (Natural History Museum) в Лондоні. За дванадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії Financial Times (FT) Innovative Lawyers Awards Europe 2018. Aequo – єдина юридична фірма в Україні, що четвертий рік поспіль відзначена рейтингом найінноваційніших фірм Європи.

«Для нас велика честь увійти до числа фіналістів авторитетної та висококонкурентної премії разом з провідними юридичними фірмами в Європі. Інновації – один із стратегічних пріоритетів Aequo, і ми прагнемо впроваджувати їх в усі аспекти нашої діяльності. Дякуємо нашим постійним клієнтам і талановитій команді», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

З моменту свого заснування звіт FT прагне вийти за рамки стандартних критеріїв, що визначають рейтинг юристів за доходами, прибутком і сумами угод. Натомість він націлений розкрити реальну цінність, яку юристи привносять бізнесу, і відзначити професіоналів, які незмінно сприяють розвитку своїх клієнтів, їх власних юридичних фірм та самої професії.

Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers Awards 2018 відбудеться 4 жовтня 2018 року в Музеї природознавства (Natural History Museum) в Лондоні. За дванадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: