fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – фіналіст премії FT Innovative Lawyers 2020

15/ 09/ 2020
  Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії Financial Times (FT) Innovative Lawyers 2020 у категорії «Найбільш інноваційна юридична фірма у Континентальній Європі». Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка шостий рік поспіль відзначається рейтингом найінноваційніших фірм Європи. Від моменту свого заснування звіт FT прагне вийти за рамки стандартних критеріїв, що визначають рейтинг юристів за доходами, прибутком і сумами угод. Натомість він націлений розкрити реальну цінність, яку юристи привносять бізнесу, і відзначити професіоналів, які незмінно сприяють розвитку своїх клієнтів, їх власних юридичних фірм і професії як такої. Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers Awards 2020 відбудеться 1 жовтня в онлайн-форматі.Зареєструватися для віртуальної участі у церемонії можна на сайті Innovative Lawyers awards. За чотирнадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers було визнано одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, справедливо вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн. Нагадаємо, минулого року Анна Бабич, партнерка Aequo, стала переможцем Financial Times Innovative Lawyers Awards Europe 2019 у номінації «Найінноваційніший юрист року» (Legal Innovator of the year), а Aequo увійшла до ТОП-20 найінноваційніших юридичних фірм Європи. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся pr@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії Financial Times (FT) Innovative Lawyers 2020 у категорії «Найбільш інноваційна юридична фірма у Континентальній Європі». Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка шостий рік поспіль відзначається рейтингом найінноваційніших фірм Європи.

Від моменту свого заснування звіт FT прагне вийти за рамки стандартних критеріїв, що визначають рейтинг юристів за доходами, прибутком і сумами угод. Натомість він націлений розкрити реальну цінність, яку юристи привносять бізнесу, і відзначити професіоналів, які незмінно сприяють розвитку своїх клієнтів, їх власних юридичних фірм і професії як такої.

Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers Awards 2020 відбудеться 1 жовтня в онлайн-форматі.Зареєструватися для віртуальної участі у церемонії можна на сайті Innovative Lawyers awards.

За чотирнадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers було визнано одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, справедливо вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн.

Нагадаємо, минулого року Анна Бабич, партнерка Aequo, стала переможцем Financial Times Innovative Lawyers Awards Europe 2019 у номінації «Найінноваційніший юрист року» (Legal Innovator of the year), а Aequo увійшла до ТОП-20 найінноваційніших юридичних фірм Європи.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

pr@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: