fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – фіналіст премії Chambers Europe Awards 2021

09/ 02/ 2021
  Aequo увійшла до списку фіналістів премії Chambers Europe Awards 2021 у категорії «Юридична фірма року в Україні». «Відбору номінантів і переможців передує проведення численних інтерв’ю та масштабних досліджень, котрі проводить наша спеціалізована команда, до якої входить більше 200 аналітиків. Увійти до шорт-листу премії означає те, що фірма та її команда визнано елітою професії», – відзначають у довіднику. «Ми вдячні Chambers & Partners за цю номінацію. На міжнародному юридичному ринку це одне із найпрестижніших визнань. Одним із критеріїв відбору фірм є відгуки клієнтів, і цей критерій для нас особливо важливий. Ми високо цінуємо довіру клієнтів, що надихає нашу віддану своїй справі команду підтримувати високі стандарти піклування про клієнтів і продовжувати йти шляхом інновацій», – підкреслив Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. Переможців буде оголошено в ході онлайн-церемонії, яка відбудеться 22 квітня 2021 р. Премія Chambers Europe Awards відзначає провідні позиції фірми у ключових юрисдикціях регіону, відображаючи її досягнення за останні 12 місяців, блискучу роботу, значний стратегічний ріст і високу якість обслуговування клієнтів. Премія присуджується як національним, так і міжнародним юридичним фірмам регіону на основі дослідження, підготовленого в рамках нещодавнього дослідження Chambers Europe. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Aequo увійшла до списку фіналістів премії Chambers Europe Awards 2021 у категорії «Юридична фірма року в Україні».

«Відбору номінантів і переможців передує проведення численних інтерв’ю та масштабних досліджень, котрі проводить наша спеціалізована команда, до якої входить більше 200 аналітиків. Увійти до шорт-листу премії означає те, що фірма та її команда визнано елітою професії», – відзначають у довіднику.

«Ми вдячні Chambers & Partners за цю номінацію. На міжнародному юридичному ринку це одне із найпрестижніших визнань. Одним із критеріїв відбору фірм є відгуки клієнтів, і цей критерій для нас особливо важливий. Ми високо цінуємо довіру клієнтів, що надихає нашу віддану своїй справі команду підтримувати високі стандарти піклування про клієнтів і продовжувати йти шляхом інновацій», – підкреслив Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

Переможців буде оголошено в ході онлайн-церемонії, яка відбудеться 22 квітня 2021 р.

Премія Chambers Europe Awards відзначає провідні позиції фірми у ключових юрисдикціях регіону, відображаючи її досягнення за останні 12 місяців, блискучу роботу, значний стратегічний ріст і високу якість обслуговування клієнтів. Премія присуджується як національним, так і міжнародним юридичним фірмам регіону на основі дослідження, підготовленого в рамках нещодавнього дослідження Chambers Europe.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2019.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: