fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo – фіналіст конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку – 2021» у категорії «Суспільство»

09/ 12/ 2021
  На конкурсі відзначено проєкт AEQUO Friends – перше та єдине онлайн-стажування для студентів юридичних факультетів. З 2021 року стажисти мають змогу  брати участь у роботі над проєктами pro bono, зокрема завдяки нашій співпраці з Мережею Глобального договору ООН в Україні. Церемонія нагородження відбулася 2 грудня, в Освіторія Хабі (м. Київ). На конкурс 2021 року було подано близько 100 заявок з країн Східної Європи. Нагорода «Партнерство заради сталого розвитку» вручається з 2018 року Мережею Глобального договору ООН в Україні й покликана дати поштовх керівництву і працівникам бізнес-компаній, а також уряду, дотримуватися у своїй діяльності Цілей сталого розвитку та впроваджувати кампанії, що можуть удосконалювати світ вже сьогодні. Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Обєднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища і боротьби з корупцією. Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

На конкурсі відзначено проєкт AEQUO Friends – перше та єдине онлайн-стажування для студентів юридичних факультетів. З 2021 року стажисти мають змогу  брати участь у роботі над проєктами pro bono, зокрема завдяки нашій співпраці з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Церемонія нагородження відбулася 2 грудня, в Освіторія Хабі (м. Київ). На конкурс 2021 року було подано близько 100 заявок з країн Східної Європи.

Нагорода «Партнерство заради сталого розвитку» вручається з 2018 року Мережею Глобального договору ООН в Україні й покликана дати поштовх керівництву і працівникам бізнес-компаній, а також уряду, дотримуватися у своїй діяльності Цілей сталого розвитку та впроваджувати кампанії, що можуть удосконалювати світ вже сьогодні.

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища і боротьби з корупцією.

Про фірму

AEQUO одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2021.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: