fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AEQUO консультує міжнародну фінансову організацію у зв’язку з реструктуризацією багатомільйонного кредиту

26/ 09/ 2017
  AEQUO консультувала міжнародну фінансову організацію з питань українського законодавства у звязку з реструктуризацією багатомільйонного кредиту, наданого одному з провідних в Україні виробників засобів для прибирання та підтримання чистоти в домі. Реструктуризація включала в себе продовження терміну погашення кредиту, продовження строку дії існуючих забезпечень і оформлення нових забезпечувальних документів. Юристи AEQUO взяли участь у підготовці та погодженні транзакційної документації, контролювали виконання попередніх умов для реструктуризації, надали юридичний висновок на користь позичальника, а також консультували з інших питань, повязаних з транзакцією. Команда AEQUO працювала у складі старших юристів Євгена Блока та Дениса Кульгавого під загальним керівництвом партнера Юлії Кирпи. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

AEQUO консультувала міжнародну фінансову організацію з питань українського законодавства у зв’язку з реструктуризацією багатомільйонного кредиту, наданого одному з провідних в Україні виробників засобів для прибирання та підтримання чистоти в домі. Реструктуризація включала в себе продовження терміну погашення кредиту, продовження строку дії існуючих забезпечень і оформлення нових забезпечувальних документів.

Юристи AEQUO взяли участь у підготовці та погодженні транзакційної документації, контролювали виконання попередніх умов для реструктуризації, надали юридичний висновок на користь позичальника, а також консультували з інших питань, пов’язаних з транзакцією.

Команда AEQUO працювала у складі старших юристів Євгена Блока та Дениса Кульгавого під загальним керівництвом партнера Юлії Кирпи.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: