fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати ЗСУ: Безкоштовна юридична допомога воїнам та їхнім близьким

05/ 12/ 2023
  З перших днів повномасштабного вторгнення, «Нота груп»  є учасником волонтерського проєкту «Адвокати ЗСУ». На жаль, з часом запитів стає все більше. У День волонтера волонтерський рух «Адвокати ЗСУ» від консалтингової компанії «Нота груп» підбив підсумки роботи за роки діяльності. За цей час було надано понад 100 безкоштовних юридичних консультацій воїнам ЗСУ та їхнім близьким. Здебільшого вони стосуються виплати, що встановлює закон, ми опікуємося, щоб вони були повною мірою, адже важливо гідно віддячувати військовим за захист. Ми із задоволенням продовжуємо консультувати всіх оборонців, хто цього  потребує. «Ми пишаємося тим, що можемо надавати безкоштовну юридичну допомогу воїнам ЗСУ та їхнім близьким. Це наша маленька частка у спільній боротьбі за нашу країну», – заявив адвокат «Нота груп» Сергій Котов, який є одним із засновників волонтерського руху «Адвокати ЗСУ». Днями, окрім надання безкоштовної юридичної допомоги, адвокат Сергій Котов також виявив особисте бажання допомогти клієнтці «Нота груп», чоловік якої був поранений і вже рік знаходиться у полоні. Адвокат подав додатковий позов до недобросовісного забудовника і здобув чергову перемогу у суді на суму близько 300 тис. грн. штрафних санкцій. Ця перемога має не лише юридичне, а й моральне значення. Вона є символом справедливості та надії для всіх, хто постраждав від російської агресії.

З перших днів повномасштабного вторгнення, «Нота груп»  є учасником волонтерського проєкту «Адвокати ЗСУ». На жаль, з часом запитів стає все більше.

У День волонтера волонтерський рух «Адвокати ЗСУ» від консалтингової компанії «Нота груп» підбив підсумки роботи за роки діяльності. За цей час було надано понад 100 безкоштовних юридичних консультацій воїнам ЗСУ та їхнім близьким.

Здебільшого вони стосуються виплати, що встановлює закон, ми опікуємося, щоб вони були повною мірою, адже важливо гідно віддячувати військовим за захист.

Ми із задоволенням продовжуємо консультувати всіх оборонців, хто цього  потребує.

«Ми пишаємося тим, що можемо надавати безкоштовну юридичну допомогу воїнам ЗСУ та їхнім близьким. Це наша маленька частка у спільній боротьбі за нашу країну», – заявив адвокат «Нота груп» Сергій Котов, який є одним із засновників волонтерського руху «Адвокати ЗСУ».

Днями, окрім надання безкоштовної юридичної допомоги, адвокат Сергій Котов також виявив особисте бажання допомогти клієнтці «Нота груп», чоловік якої був поранений і вже рік знаходиться у полоні. Адвокат подав додатковий позов до недобросовісного забудовника і здобув чергову перемогу у суді на суму близько 300 тис. грн. штрафних санкцій.

Ця перемога має не лише юридичне, а й моральне значення. Вона є символом справедливості та надії для всіх, хто постраждав від російської агресії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: