fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати MORIS здобули історичну перемогу. Велика Палата Верховного Суду вперше визнала законним перехід громади з УПЦ (МП) до ПЦУ

08/ 04/ 2024
  3 квітня 2024 року адвокати компанії MORIS домоглися успішного завершення розгляду довготривалого спору у Великій Палаті Верховного Суду. Цей спір виник ще у 2019 році, коли релігійна громада села Калинівка (Житомирська область) прийняла рішення перейти з Української православної церкви (московський патріархат) до Православної Церкви України, але це рішення було оскаржено до суду. Велика палата Верховного суду прийняла рішення на користь громади і підтвердила законність цього переходу, що є надважливим для релігійної спільноти. Крім того, судове рішення має важливе значення і для інших релігійних громад ПЦУ, оскільки воно створило прецедент для захисту їхніх прав у судових справах. Наразі є понад 50 подібних справ, а від початку 2019 року відбулося близько 1700 переходів до ПЦУ. Рішення Великої Палати допоможе захистити релігійні права громад по всій Україні.

3 квітня 2024 року адвокати компанії MORIS домоглися успішного завершення розгляду довготривалого спору у Великій Палаті Верховного Суду.

Цей спір виник ще у 2019 році, коли релігійна громада села Калинівка (Житомирська область) прийняла рішення перейти з Української православної церкви (московський патріархат) до Православної Церкви України, але це рішення було оскаржено до суду.

Велика палата Верховного суду прийняла рішення на користь громади і підтвердила законність цього переходу, що є надважливим для релігійної спільноти.

Крім того, судове рішення має важливе значення і для інших релігійних громад ПЦУ, оскільки воно створило прецедент для захисту їхніх прав у судових справах.

Наразі є понад 50 подібних справ, а від початку 2019 року відбулося близько 1700 переходів до ПЦУ.

Рішення Великої Палати допоможе захистити релігійні права громад по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: