fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати MORIS успішно захистили права великого деревообробного підприємства з іноземними інвестиціями в судах всіх інстанцій

17/ 05/ 2024
  Колишні орендодавці нашого клієнта намагалися безпідставно стягнути з підприємства значну суму коштів. Для цього вони уклали фіктивні договори, щоб використати їх проти підприємства. Наші адвокати долучилися до справи на етапі касаційного оскарження у справі про стягнення. Касаційний суд скасував негативні для клієнта рішення і направив справу на новий розгляд. У подальшому судові спори з цього питання розглядалися більше 2 років, та, як наслідок, суди усіх трьох інстанцій, включно з Верховним Судом, повністю задовольнили наш позов про недійсність договорів. Нам вдалося скасувати негативні для клієнта рішення у справі про стягнення та домогтися відмови в позові опонентів. Над справою працювали партнер, керівник практики вирішення спорів Андрій Савчук, партнерка Оксана Кобрин та старший юрист Андрій Іванов.

Колишні орендодавці нашого клієнта намагалися безпідставно стягнути з підприємства значну суму коштів. Для цього вони уклали фіктивні договори, щоб використати їх проти підприємства.

Наші адвокати долучилися до справи на етапі касаційного оскарження у справі про стягнення. Касаційний суд скасував негативні для клієнта рішення і направив справу на новий розгляд.

У подальшому судові спори з цього питання розглядалися більше 2 років, та, як наслідок, суди усіх трьох інстанцій, включно з Верховним Судом, повністю задовольнили наш позов про недійсність договорів. Нам вдалося скасувати негативні для клієнта рішення у справі про стягнення та домогтися відмови в позові опонентів.

Над справою працювали партнер, керівник практики вирішення спорів Андрій Савчук, партнерка Оксана Кобрин та старший юрист Андрій Іванов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: