fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати MORIS успішно захистили права Клієнта, якого незаконно включили до переліку засновників юридичної особи

26/ 06/ 2024
  Невстановлені особи підробили підпис клієнта на документах, які були підставою для створення юридичної особи та включили його до переліку засновників юридичної особи. За результатами судово-почеркознавчої експертизи, підпис виконаний від імені Клієнта був визнаний підробленим. Суд підтримав позов адвокатів MORIS та визнав недійсними документи юридичної особи та зобов’язав виключити інформацію про Клієнта з Єдиного державного реєстру юридичних осіб як засновника. Захист прав клієнта забезпечили партнер Андрій Савчук та адвокат Ростислав Соботник.

Невстановлені особи підробили підпис клієнта на документах, які були підставою для створення юридичної особи та включили його до переліку засновників юридичної особи.

За результатами судово-почеркознавчої експертизи, підпис виконаний від імені Клієнта був визнаний підробленим. Суд підтримав позов адвокатів MORIS та визнав недійсними документи юридичної особи та зобов’язав виключити інформацію про Клієнта з Єдиного державного реєстру юридичних осіб як засновника.

Захист прав клієнта забезпечили партнер Андрій Савчук та адвокат Ростислав Соботник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: