fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати GOLAW успішно захистили порушені права виробника «зеленої» енергетики в суді

18/ 09/ 2023
  GOLAW представила інтереси компанії-виробника електроенергії у судовій справі проти ДП «Гарантований покупець» про стягнення заборгованості у розмірі понад 2 мільйони гривень. Господарський суд м. Києва погодився з аргументами адвокатів та підтвердив факт заборгованості ДП «Гарантований покупець». В результаті розгляду справи ДП «Гарантований покупець» зобов’язаний сплатити на користь клієнта як суму основної заборгованості, так і 3% річних та інфляційні втрати. Над проєктом працювали адвокати практики вирішення судових спорів GOLAW: партнер Катерина Манойленко та старші юристи Анастасія Клян і Наталія Матвійчук.

GOLAW представила інтереси компанії-виробника електроенергії у судовій справі проти ДП «Гарантований покупець» про стягнення заборгованості у розмірі понад 2 мільйони гривень.

Господарський суд м. Києва погодився з аргументами адвокатів та підтвердив факт заборгованості ДП «Гарантований покупець». В результаті розгляду справи ДП «Гарантований покупець» зобов’язаний сплатити на користь клієнта як суму основної заборгованості, так і 3% річних та інфляційні втрати.

Над проєктом працювали адвокати практики вирішення судових спорів GOLAW: партнер Катерина Манойленко та старші юристи Анастасія Клян і Наталія Матвійчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: