fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати GOLAW успішно забезпечили розгляд заяви Клієнта у Європейському суді з прав людини

08/ 06/ 2022
  Європейський суд з прав людини (далі також – ЄСПЛ, Суд) прийняв до розгляду заяву Клієнта, підготовлену адвокатами фірми. Справа стосується незаконного притягнення посадової особи до дисциплінарної відповідальності. Національні органи та суди фактично відмовились розглядати справу Клієнта, начебто через пропущення ним процесуального строку. У заяві до ЄСПЛ адвокати GOLAW звернули увагу Суду на очевидне порушення прав Клієнта на справедливий розгляд справи, доступ до правосуддя, а також ефективний засіб юридичного захисту в національних органах. Заява Клієнта буде розглянута ЄСПЛ найближчим часом. Це означає, що заява відповідає критеріям прийнятності – своєрідному фільтру, через який не проходять більшість із поданих до Суду звернень. В умовах воєнного стану, коли рф завдає нищівних збитків українським громадянам та бізнесу, позитивні новини з ЄСПЛ є дуже важливими. Так, поряд із національними механізмами стягнення збитків можливим є також звернення з індивідуальною заявою до ЄСПЛ. Заява має обов’язково містити стислий та розбірливий виклад фактів, порушень Конвенції та відповідних аргументів скаржника. Над проектом працювали партнер, адвокат Катерина Манойленко, радник, адвокат Катерина Цвєткова та юрист, адвокат Анастасія Ніколенко. Адвокати GOLAW мають успішний досвід звернення до ЄСПЛ та готові надати відповідні роз’яснення та консультації щодо порядку такого звернення та підготувати заяву до Суду про відшкодування збитків, завданих бізнесу війною.

Європейський суд з прав людини (далі також – ЄСПЛ, Суд) прийняв до розгляду заяву Клієнта, підготовлену адвокатами фірми. Справа стосується незаконного притягнення посадової особи до дисциплінарної відповідальності. Національні органи та суди фактично відмовились розглядати справу Клієнта, начебто через пропущення ним процесуального строку.

У заяві до ЄСПЛ адвокати GOLAW звернули увагу Суду на очевидне порушення прав Клієнта на справедливий розгляд справи, доступ до правосуддя, а також ефективний засіб юридичного захисту в національних органах. Заява Клієнта буде розглянута ЄСПЛ найближчим часом. Це означає, що заява відповідає критеріям прийнятності – своєрідному фільтру, через який не проходять більшість із поданих до Суду звернень.

В умовах воєнного стану, коли рф завдає нищівних збитків українським громадянам та бізнесу, позитивні новини з ЄСПЛ є дуже важливими. Так, поряд із національними механізмами стягнення збитків можливим є також звернення з індивідуальною заявою до ЄСПЛ. Заява має обов’язково містити стислий та розбірливий виклад фактів, порушень Конвенції та відповідних аргументів скаржника.

Над проектом працювали партнер, адвокат Катерина Манойленко, радник, адвокат Катерина Цвєткова та юрист, адвокат Анастасія Ніколенко.

Адвокати GOLAW мають успішний досвід звернення до ЄСПЛ та готові надати відповідні роз’яснення та консультації щодо порядку такого звернення та підготувати заяву до Суду про відшкодування збитків, завданих бізнесу війною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: