fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати GOLAW успішно представила інтереси іноземного кредитора у справі про банкрутство Металургійного комбінату «Азовсталь»

22/ 09/ 2023
  GOLAW представила інтереси чеського кредитора, компанії-виробника устаткування для галузі металургії у справі про банкрутство Металургійного комбінату «Азовсталь», що входить до групи компаній Метінвест. Кропітка робота адвокатів GOLAW, підготовка численних процесуальних документів у справі та висококваліфіковане представництво у судових засіданнях призвели до того, що грошові вимоги чеського кредитора були визнані Господарським судом Запорізької області. Суд визнав грошові вимоги у розміри приблизно 63 мільйони гривень, що включає в себе суму основного боргу, 3% річних, пеню та судовий збір. Над проєктом працювали адвокати практики вирішення судових спорів GOLAW: партнер, керівник практики вирішення судових спорів Катерина Манойленко, старші юристи Анастасія Клян та Наталія Матвійчук.

GOLAW представила інтереси чеського кредитора, компанії-виробника устаткування для галузі металургії у справі про банкрутство Металургійного комбінату «Азовсталь», що входить до групи компаній Метінвест.

Кропітка робота адвокатів GOLAW, підготовка численних процесуальних документів у справі та висококваліфіковане представництво у судових засіданнях призвели до того, що грошові вимоги чеського кредитора були визнані Господарським судом Запорізької області.

Суд визнав грошові вимоги у розміри приблизно 63 мільйони гривень, що включає в себе суму основного боргу, 3% річних, пеню та судовий збір.

Над проєктом працювали адвокати практики вирішення судових спорів GOLAW: партнер, керівник практики вирішення судових спорів Катерина Манойленко, старші юристи Анастасія Клян та Наталія Матвійчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: