fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати Arzinger скасували арешт, накладений к рамках кримінального провадження на майно вартістю біля 10 млн.дол., що належить компанії у сфері відновлюваної енергетики із китайськими інвестиціями

28/ 05/ 2021
  Команда практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger успішно представила інтереси компанії – великого інвестора у сфері відновлювальної енергетики в процесі щодо скасування арешту майна. Зокрема, мова йде про скасування арешту, накладеного на 56 320 фотогальванічних елементів, які необхідні для функціонування сонячної електростанції. Завдяки розробленій та ефективно реалізованій стратегії захисту слідчий суддя підтримав доводи щодо відсутності у органів досудового розслідування фактичних підтверджень вчинення компанією/її посадовими особами будь-якого кримінального правопорушення. У зв’язку із чим, заявлена прокурором мета накладення арешту на майно компанії не була жодним чином виправдана, а подальша дія такого засобу забезпечення кримінального провадження не мала жодного нормативного чи фактичного обґрунтування. Проєкт супроводжувала команда юристів у складі юриста Юрія Клебана та молодшого юриста Юрія Ватащука. Загальне керівництво проєктомздійснювала партнер Катерина Гупало.

Команда практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger успішно представила інтереси компанії – великого інвестора у сфері відновлювальної енергетики в процесі щодо скасування арешту майна. Зокрема, мова йде про скасування арешту, накладеного на 56 320 фотогальванічних елементів, які необхідні для функціонування сонячної електростанції.

Завдяки розробленій та ефективно реалізованій стратегії захисту слідчий суддя підтримав доводи щодо відсутності у органів досудового розслідування фактичних підтверджень вчинення компанією/її посадовими особами будь-якого кримінального правопорушення. У зв’язку із чим, заявлена прокурором мета накладення арешту на майно компанії не була жодним чином виправдана, а подальша дія такого засобу забезпечення кримінального провадження не мала жодного нормативного чи фактичного обґрунтування.

Проєкт супроводжувала команда юристів у складі юриста Юрія Клебана та молодшого юриста Юрія Ватащука. Загальне керівництво проєктомздійснювала партнер Катерина Гупало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: