Адвокати Aequo завершили спір мировою угодою в інтересах групи телевізійних компаній Pilot у справі про стягнення багатомільйонного боргу

10/ 12/ 2018

Команда практики вирішення спорів Aequo успішно завершила спір мировою угодою в інтересах групи телевізійних Компаній Pilot.

Справа стосувалася протиправного перерахування грошових коштів з рахунків Компаній на рахунки фізичних осіб-підприємців без відома і згоди керівництва Компаній за нібито надані консультаційні послуги. Обставини справи ускладнювалися великою кількістю фіктивних договорів, які нібито були укладені між Компаніями та відповідачами, а також паралельним кримінальним провадженням, розпочатим у зв’язку з вищевказаним.

У процесі розгляду справи спір, що виник між сторонами, вдалося врегулювати шляхом добровільної компенсації безпідставно перерахованих з рахунків Компаній грошових коштів та укладання мирових угод. Останні були затверджені апеляційним господарським судом, що є одним з перших нечисленних прикладів застосування положень нового ГПК України про укладення мирової угоди на етапі апеляційного розгляду справи.

Команда Aequo супроводжувала судовий процес у складі радника Євгена Левіцького та юриста Євгенія Гончаренка.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2018.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: