fbpx

Адвокатська фірма «Династія» надала одноразову фінансову допомогу українським громадянам, звільненим в грудні 2019 року

15/ 05/ 2020
  За пропозицією Офісу Президента України Адвокатська фірма «Династія» (Dynasty Law & Investment) надала одноразову фінансову допомогу українським громадянам, звільненим в грудні 2019 року з російського полону. Кожному, хто потребував допомоги таким чином було виплачено по п’ятнадцять тисяч гривень. Цей жест став знаком подяки Офісу Президента України за підтримку іноземних інвесторів в подоланні перешкод, пов’язаних з розвитком їх бізнесу в Україні. Завдяки цій підтримці іноземні клієнти Dynasty Law &Investment змогли запустити нові виробничі потужності і запропонувати гідну роботу сотням українців. «Ми щиро цінуємо як зусилля Офісу Президенту в допомозі інвесторам, так і турботу про громадян своєї країни, що потрапили в скрутне становище» - коментує Денис Миргородський, керуючий партнер Dynasty Law &Investment.

За пропозицією Офісу Президента України Адвокатська фірма «Династія» (Dynasty Law & Investment) надала одноразову фінансову допомогу українським громадянам, звільненим в грудні 2019 року з російського полону. Кожному, хто потребував допомоги таким чином було виплачено по п’ятнадцять тисяч гривень.

Цей жест став знаком подяки Офісу Президента України за підтримку іноземних інвесторів в подоланні перешкод, пов’язаних з розвитком їх бізнесу в Україні. Завдяки цій підтримці іноземні клієнти Dynasty Law &Investment змогли запустити нові виробничі потужності і запропонувати гідну роботу сотням українців.

«Ми щиро цінуємо як зусилля Офісу Президенту в допомозі інвесторам, так і турботу про громадян своєї країни, що потрапили в скрутне становище» – коментує Денис Миргородський, керуючий партнер Dynasty Law &Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: