fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

20/ 12/ 2023
  Затверджено нову редакцію Положення про використання електронного підпису та електронної печатки Постановою НБУ №172 від 20.12.2023 затверджено нову редакцію Положення про використання електронного підпису та електронної печатки. Враховано пропозиції Комітету з електронних платежів щодо встановлення додаткового строку для виконання вимоги щодо скасування сили власноручного підпису для УЕП, що складатиме шість місяців після завершення воєнного стану. Також, враховано пропозицію Комітету щодо доповнення розділу IV Положення нормою, відповідно до якої вимоги не застосовуються у разі використання спеціалізованих програмно-апаратних комплексів.

Затверджено нову редакцію Положення про використання електронного підпису та електронної печатки

Постановою НБУ №172 від 20.12.2023 затверджено нову редакцію Положення про використання електронного підпису та електронної печатки.

Враховано пропозиції Комітету з електронних платежів щодо встановлення додаткового строку для виконання вимоги щодо скасування сили власноручного підпису для УЕП, що складатиме шість місяців після завершення воєнного стану. Також, враховано пропозицію Комітету щодо доповнення розділу IV Положення нормою, відповідно до якої вимоги не застосовуються у разі використання спеціалізованих програмно-апаратних комплексів.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: