fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

05/ 06/ 2024
  Міжнародний аеропорт Кишинів запроваджує 24-годинне безоплатне зберігання вантажів для українського бізнесу Європейська Бізнес Асоціація радо інформує членські компанії, що в результаті плідної співпраці та досягнених домовленостей з Урядом Молдови, за сприяння Комітету з логістики та ЕВА Молдова адміністрацією Міжнародного аеропорту Кишинів було прийнято рішення про впровадження безоплатного зберігання вантажу протягом 24 годин після реєстрації на вантажному терміналі. Це надає компаніям з України доступ до нічних та ранніх рейсів з Молдови до Європи та інших країн, зменшить витрати бізнесу та сприятиме зростанню транзитного вантажопотоку з України. До того ж, адміністрація аеропорту розгляне можливість зміни розрахунку тарифу за зберігання на основі обєму та ваги, а не вартості вантажу до вересня 2024 року. Раніше Асоціація зверталась до адміністрації аеропорту та Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку Молдови з відповідними пропозиціями. На думку експертів Асоціації, запровадження пільгового періоду для транзитного вантажу у аеропорту Кишинів сприятиме диверсифікації експортних потоків з України та позитивно вплине на залучення вантажів до Міжнародного аеропорту Кишинів. Щиро вдячні колегам за це рішення та продуктивну співпрацю!

Міжнародний аеропорт Кишинів запроваджує 24-годинне безоплатне зберігання вантажів для українського бізнесу

Європейська Бізнес Асоціація радо інформує членські компанії, що в результаті плідної співпраці та досягнених домовленостей з Урядом Молдови, за сприяння Комітету з логістики та ЕВА Молдова адміністрацією Міжнародного аеропорту Кишинів було прийнято рішення про впровадження безоплатного зберігання вантажу протягом 24 годин після реєстрації на вантажному терміналі.

Це надає компаніям з України доступ до нічних та ранніх рейсів з Молдови до Європи та інших країн, зменшить витрати бізнесу та сприятиме зростанню транзитного вантажопотоку з України. До того ж, адміністрація аеропорту розгляне можливість зміни розрахунку тарифу за зберігання на основі об’єму та ваги, а не вартості вантажу до вересня 2024 року.

Раніше Асоціація зверталась до адміністрації аеропорту та Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку Молдови з відповідними пропозиціями. На думку експертів Асоціації, запровадження пільгового періоду для транзитного вантажу у аеропорту Кишинів сприятиме диверсифікації експортних потоків з України та позитивно вплине на залучення вантажів до Міжнародного аеропорту Кишинів.

Щиро вдячні колегам за це рішення та продуктивну співпрацю!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: