fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Промислова екологія та сталий розвиток

05/ 06/ 2024
  4 червня, Кабінет Міністрів України схвалив внесення змін до постанови КМУ №1137 від 31 жовтня 2023 року. Так, було продовжено строки дійсності поданих субʼєктами господарювання декларацій про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів на чотири календарних місяці. За даними Реєстру дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів, тільки 23 підприємства отримали такий дозвіл, хоча потенційно така необхідність є у тисяч підприємств по всій країні. Завдяки сьогоднішнім змінам, до 9 жовтня компанії мають час, щоб зібрати всі документи та отримати дозвіл на оброблення відходів. Асоціація зверталась до Міндовкілля та Мінекономіки з відповідним проханням і дякує за підтримку бізнесу у цей складний час. Адже наявність даного дозволу є однією з умов для отримання інших дозвільних документів, наприклад, ліцензії на управління небезпечними відходами тощо.

4 червня, Кабінет Міністрів України схвалив внесення змін до постанови КМУ №1137 від 31 жовтня 2023 року.

Так, було продовжено строки дійсності поданих субʼєктами господарювання декларацій про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів на чотири календарних місяці.

За даними Реєстру дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів, тільки 23 підприємства отримали такий дозвіл, хоча потенційно така необхідність є у тисяч підприємств по всій країні.

Завдяки сьогоднішнім змінам, до 9 жовтня компанії мають час, щоб зібрати всі документи та отримати дозвіл на оброблення відходів.

Асоціація зверталась до Міндовкілля та Мінекономіки з відповідним проханням і дякує за підтримку бізнесу у цей складний час. Адже наявність даного дозволу є однією з умов для отримання інших дозвільних документів, наприклад, ліцензії на управління небезпечними відходами тощо.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: