fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відновлення України

30/ 05/ 2024
  В Україні почали страхувати воєнні та політичні ризики бізнесу Європейська Бізнес Асоціація вітає запуск продуктів страхування прямих інвестицій та інвестиційних кредитів, нещодавно запущених Експортно-кредитним агентством України. Так, Комітет Асоціації з питань відновлення України неодноразово наголошував на необхідності вирішення питання страхування інвестицій від воєнних ризиків та свого часу активно підтримував прийняття Закону щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків №3497-IX від 22 листопада 2023 року, який передбачив законодавчу можливість для Експортно-кредитного агентства України (ЕКА) страхувати інвестиції від воєнних та політичних ризиків.  Пізніше експерти Комітету Асоціації зустрічались з керівництвом ЕКА та залучались до розроблення страхових продуктів ЕКА для бізнесу, зокрема, в частині роботи над заявою на страхування, паспорту страхування та договору для страхування інвестицій від воєнних і політичних ризиків.  Тож наразі раді інформувати, що ЕКА анонсувало початок страхування воєнних і політичних ризиків.  Наразі, для бізнесу є доступними два важливих та потрібних страхових продукти, зокрема: 1) страхування прямих інвестицій: максимальна сума – 200 млн. грн.; страховий тариф – визначається індивідуально за кожним договором; мінімальна / максимальна ставка страхового тарифу – 0,49% / 8,05%; 2) страхування інвестиційних кредитів: максимальна сума – 200 млн. грн.; страховий тариф – визначається індивідуально за кожним договором; мінімальна / максимальна ставка страхового тарифу – 0,95% / 4,05%. Європейська Бізнес Асоціація вдячна Експортно-кредитному агентству України за запуск потрібних продуктів та відкритість до співпраці з бізнесом і готовність чути їх пропозиції. Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Керівника Департаменту комітетів Асоціації.

В Україні почали страхувати воєнні та політичні ризики бізнесу

Європейська Бізнес Асоціація вітає запуск продуктів страхування прямих інвестицій та інвестиційних кредитів, нещодавно запущених Експортно-кредитним агентством України.

Так, Комітет Асоціації з питань відновлення України неодноразово наголошував на необхідності вирішення питання страхування інвестицій від воєнних ризиків та свого часу активно підтримував прийняття Закону щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків №3497-IX від 22 листопада 2023 року, який передбачив законодавчу можливість для Експортно-кредитного агентства України (ЕКА) страхувати інвестиції від воєнних та політичних ризиків. 

Пізніше експерти Комітету Асоціації зустрічались з керівництвом ЕКА та залучались до розроблення страхових продуктів ЕКА для бізнесу, зокрема, в частині роботи над заявою на страхування, паспорту страхування та договору для страхування інвестицій від воєнних і політичних ризиків. 

Тож наразі раді інформувати, що ЕКА анонсувало початок страхування воєнних і політичних ризиків. 

Наразі, для бізнесу є доступними два важливих та потрібних страхових продукти, зокрема:

1) страхування прямих інвестицій:

  • максимальна сума – 200 млн. грн.;
  • страховий тариф – визначається індивідуально за кожним договором;
  • мінімальна / максимальна ставка страхового тарифу – 0,49% / 8,05%;

2) страхування інвестиційних кредитів:

  • максимальна сума – 200 млн. грн.;
  • страховий тариф – визначається індивідуально за кожним договором;
  • мінімальна / максимальна ставка страхового тарифу – 0,95% / 4,05%.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна Експортно-кредитному агентству України за запуск потрібних продуктів та відкритість до співпраці з бізнесом і готовність чути їх пропозиції.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Керівника Департаменту комітетів Асоціації.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: