fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відновлення України

24/ 11/ 2023
  Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття проєкту Закону №9015 щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків Комітет Асоціації з питань відновлення України неодноразово наголошував на необхідності вирішення питання страхування інвестицій від воєнних ризиків та підтримував необхідність прийняття проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності” щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків» №9015 від 14 лютого 2023 року. Адже без цього залучити нові інвестиції в економіку України надзвичайно складно. Водночас, надаючи інвесторам захист від втрат через військові дії, Уряд тим самим допоможе створити більш стабільне та безпечне середовище для інвестицій, що в кінцевому підсумку принесе користь економічному розвитку країни в цілому. Проєкт Закону № 9015 вносить зміни до Закону України «Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності» з метою усунення обмеження щодо можливості страхування вітчизняних інвестицій Експортно-кредитним агентством, в тому числі в умовах військових дій та повоєнного відновлення. Тож, Європейська Бізнес Асоціація вдячна народним депутатам за підтримку цієї законодавчої ініціативи та сподівається на якнайшвидше підписання Проєкту Закону №9015 Президентом України. Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Керівника Департаменту комітетів Асоціації.

Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття проєкту Закону №9015 щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків

Комітет Асоціації з питань відновлення України неодноразово наголошував на необхідності вирішення питання страхування інвестицій від воєнних ризиків та підтримував необхідність прийняття проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності” щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків» №9015 від 14 лютого 2023 року. Адже без цього залучити нові інвестиції в економіку України надзвичайно складно. Водночас, надаючи інвесторам захист від втрат через військові дії, Уряд тим самим допоможе створити більш стабільне та безпечне середовище для інвестицій, що в кінцевому підсумку принесе користь економічному розвитку країни в цілому.

Проєкт Закону № 9015 вносить зміни до Закону України «Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності» з метою усунення обмеження щодо можливості страхування вітчизняних інвестицій Експортно-кредитним агентством, в тому числі в умовах військових дій та повоєнного відновлення.

Тож, Європейська Бізнес Асоціація вдячна народним депутатам за підтримку цієї законодавчої ініціативи та сподівається на якнайшвидше підписання Проєкту Закону №9015 Президентом України.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Керівника Департаменту комітетів Асоціації.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: